WaveLab spadne během startu

přidáno: 3. 12. 2014 18:05, autor: Martin Jirsák
Pokud problém způsobil nějaký VST plug-in, který je umístěn ve sdílené složce VstPlugins [C:\Program Files\Steinberg\VstPlugins, C:\Program Files (x86)\Steinberg\VstPlugins], můžete zkusit následující:
Spusťte WaveLab/Tools/Tracer.exe, poté slusťte WaveLab. Aplikace Tracer by vám měla oznámit, který plug-in byl načten jako poslední (před pádem). Odeberete tento plug-in ze sdílené složky VstPlugind a nebo otevřete soubor "WaveLab/Presets/PlugIns to ignore.txt" a ve pište název daného souboru.

Pokud chcete problém vyřešit "natvrdo" odeberete vśechny ze sdílené složky VstPlugins a znovu spusťte WaveLab. Poté přidávejte plug-iny po jednom a pokaždé spusťte WaveLab, dokud nenajdete vadný DLL (plug-in).

Pokud běží správce témat zároveň s WaveLabb, může se stát, že to nebude fungovat. Správce témat, jako je AlienGUIse mohou. S WaveLab kolidovat.

Vstupte do "
Control Panel/System/Avanced/Performances/Settings/Data Execution Prevention/Turn on DEP for all program except those I select:"
Přidejte do tohoto seznamu WaveKab.exe a WaveLab-app.exe a změnu aplikujte.

Spusťte WaveLab v různými způsoby, abyste se zjistili, že se děje vždy to stejné v následujících případech:
  • Na ploše vašeho počítače dvakrát klikněte na ikonu WaveLab (pokud ji zde máte).
  • Spusťte WaveLab klávesovou zkratkou (pokud ji máte přiřazenou).
  • Dvakrát klikněte na WaveLab-app.exe z prohlížeče Windows.
  • Dvakrát klikněte na WaveLab.exe z prohlížeče Windows.

Odpojte počítač od internetu, odinstalujte AV software a zkuste WaveLab spustit bez něj.
Disconnect from the internet, uninstall your AV software, and try without it.

Deaktivujte aplikace jednu po druhé aplikace, které se automaticky se startem Windows spouštějí. Po každé jedné odebrání aplikaci Windows restartujte. To by mělo odhalit konfliktní aplikaci.
Comments