Reaktivace Cubase na jiný počítač

přidáno: 7. 11. 2014 13:05, autor: Martin Jirsák
Pokud používáme softwarovou aktivaci, tedy Soft-eLicenser a přeinstalovali jsme Windows nebo změnili počítač, je potřeba provést tzv. reaktivaci. Tedy převedení původní aktivace na novou, aby Cubase chodila i na novém počítači, nové instalaci.

Pro tento proces je potřeba navštívit opět stránky www.steinberg.net a přihlásit se k danému uživatelskému účtu. V menu "My Products" klikneme na druhé červené tlačítko "Reactivate". Ze zobrazeného seznamu kliknutím vybereme Soft-eLicenser a aplikace, které chceme převést na nový počítač. Zadáme nové číslo Soft-eLicenseru (k nalezení je v aplikaci eLicenser Control Center, pod ikonou pevného disku; aplikace eLicenser Control Center musí již být nainstalovaná na novém počítači). Aby se číslo Soft-eLicenser vytvořilo, je potřeba nainstalovat také příslušnou verzi Cubase. Pro dokončení procesu reaktivace klikneme dole na tlačítko “Reactivate” (znovu aktivovat).

Systém vygeneruje nový aktivační kód, který se zobrazí na další stránce a bude opět automaticky zaslán na uvedenou emailovou adresu, patřící k danému uživatelskému účtu.

V aplikace eLicenser Control Center klikneme na tlačítko "Enter Activation Code" a zadáme nám zaslaný nový aktivační kód. Pokud byla reaktivace aplikována na vícero aplikací, postup vložení nového aktivačního kódu opakujeme pro všechny aplikace, které chceme na novém systému aktivovat.
Comments