Novinky‎ > ‎

Zvukové rozhraní UR12 brzy k dispozici

přidáno: 15. 12. 2014 15:24, autor: Martin Jirsák
Ve městě je nové zvukové rozhraní! Velmi dostupné zvukové UR12 je perfektním kusem zařízení pro začímající muzikanty, malé mobilní nahrávací sestavy a většinu písničkářů s nízkým rozpočtem.Rozhraní UR12 je vybveno 192 kHz zvukovou kvalitou, skvělou kvalitou a podporou Class Compliant pro podporu iPadu.

Na předním panelu najdete jeden Neutrik XLR konektor pro mikrofon. Tento kanál je také vybaven vestavěným prvotřídním mikrofonním předzesilovačem D-Pre firmy Yamaha, kterým jsou vybaveny i větší modely UR série. Druhý kanál nabízí vysokoimpedanční jack vstup pro kytary. K dispozici je samostatný ovladač zisku na vstupu a indikátor špičky na každém kanálu. Na straně výstupu jsou sluchátka a ovladač pro hlavní výstupní úroveň – nezapomeňme na přepínač označen “Direct Monitor”, který přepíná vstupní signál rovnou na výstup naprosto bez latence.

Zadní panel má analogové RCA výstupy, jeden USB 2.0 port a jeden mini USB port pro volitelný napájecí USB adaptér. Pro +48 V phantomové napájení na prvním vstupním kanále a výběr USB portu pro napájení jsou k dispozici dva přepínače.

Každé balení UR12 obsahuje kopii Cubase AI. Zakupte si zvukové rozhraní a můžete si stáhnout software, který obsahuje nástroje pro záznam, mix a úpravy zvuku.

Zvukové rozhraní UR12 bude k dispozici od ledna 2015 u místních prodejců produktů Steinberg.
Comments