Novinky‎ > ‎

Zkušební verze WaveLab 8.5 a aktualizace WaveLab 8.0.4

přidáno: 7. 11. 2014 11:49, autor: Martin Jirsák
WaveLab 8.5
[zdroj: www.steinberg.net]
Firma Steinberg vydala zkušební verzi WaveLab 8.5, profesionálního masteringového řešení. Zkušební verze je k dispozici zdarma. Kromě toho vydala poslední aktualizaci WaveLab 8.0.4, předchozí verze WaveLab 8.

Zkušební verze WaveLab 8.5 lze použít po dobu 30 dní a k dispozici jsou naprosto stejné funkce a vlastnosti, jako má plná verze WaveLab 8.5, včetně Watch Folders, Encoder Checker a Multi-Format rendering.*

  • Zkušební verze WaveLab 8.5 pro Windows je ke stažení zde.
  • Zkušební verze WaveLab 8.5 pro Mac OS X je ke stažení zde.


Zároveň byly vydané poslední aktualizace WaveLab 8.0.4 a WaveLab Elements 8.0.4, které opravují řadu problémů předchozích verzí WaveLab z oblastí jako jsou plug-iny a značky. Pro detailní informace si prosím prostudujte příslušný soubor Version History (anglicky), který je ke stažení ze stejné webové stránky, jako samotná aktualizace.

Aktualizace WaveLab 8.0.4 je ke stažení zdarma pro všechny majitele WaveLab 8.0.

  • Aktualizace WaveLab 8.0.4 je ke stažení zde.
  • Aktualizace WaveLab Elements 8.0.4 je ke stažení zde.


* Vezměte prosím na vědomí, že zkušební verze musí být aktivována online a vyžaduje USB-eLicenser, který je součástí předchozích verzí WaveLab nebo řady jiných produktů Steinberg (Cubase, Cubase Artist, Nuendo). Pokud USB-eLicenser nevlastníte, můžete jej objednat online a nebo u svého místního prodejce Steinberg produktů.
Comments