Novinky‎ > ‎

WaveLab Pro 9.5 a WaveLab Elements 9.5

přidáno: 6. 11. 2017 14:57, autor: Martin Jirsák
WaveLab je zpět s verzí 9.5. Tato aktualizace je kvantovým skokem ve zvukové kvalitě a chlubí se velkou škálou zbrusu nových funkcí pro profesionály v oblasti úpravy zvuku a masteringu, stejně jako řadou vylepšení v oblasti pracovních postupů.

Nejnovější generace nabízí nejmodernější spektrální editor, řadu nových nástrojů a editačních funkcí pro precizní úpravu zvuku v úplně novém zobrazení Spectrogarm a Wavelet. S patentovanou technologií Audio Inpainting mohou nyní uživatelé inteligentně obnovit a nahradit poškozený zvukový materiál. Zjednodušena byla také automatická detekce chyb, a též byla do WaveLab 9.5 přidána korekce. To vše doplňuje řada dalších vylepšení jako jsou:
  • Nový balík plug-inů RestoreRig, který obsahuje DeClicker, DeCrackler, DePopper, DeNoiser a DeBuzzer.
  • Live Spectrogram pro sledování spektrálních informací zvukového signálu v reálném čase během záznamu i přehrávání.
  • Upravená sada plug-inů s novým modulem dávkového zpracování, rozšířeným MasterRig, graficky přepracovanou většinou dynamických efektů, stejně jako nové processingové algoritmy.
  • Podpora Apple Touch Bar pro snazší a přímý přístup k předem nadefinovaným úlohám a funkcím, které máte přímo pod vašimi prsty.
  • Další vylepšení v podobě podpory high DPI a bezmezerového renderingu MP3, podpora názvu stop iXML a mnoho dalsího.
Vydán byl též WaveLab 9.5 Elements, který také obsahuje řadu nových vlastností, včetně Spectrogramu a kompletně nového balíku plug-inů Restore-Rig.

Zákazníci, kteří aktivoval WaveLab Pro 9 a WaveLab Elements 9 od 26. září 2017 později, mají nárok na stažení WaveLab Pro/Elements 9.5 v rámci Grace Period.

WaveLab Pro 9.5 a WaveLab Elements 9.5 plné verze jsou nyní k dispozici ve všech obchodech prodejců Steinberg jakož i z internetového obchodu Steinberg.

Comments