Novinky‎ > ‎

WaveLab Pro 10 a WaveLab Elements 10 jsou tady

přidáno: 23. 10. 2019 7:04, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 6. 11. 2019 13:16 ]
Máme tady masteringový software, který splňuje všechny požadavky – je tu něco pro mixážní a masteringová studia, postprodukci, sound-designing, muzikanty, novináře, rozhlasové stanice... a seznam může pokračovat dál.

Jak už asi tušíte, vydali jsme další aktualizaci s řadou nových vlastností a vylepšení. Obě verze jsou k dispozici jak u lokálních prodejců, tak v internetovém obchodě Steinbeg. K dispozici je skvělá zaváděcí cena, takže nejlepší je hned vyrazit na nákupy. K dispozici je řada různých updatů a upgradů, které jsou dostupné exkluzivně z internetového obchodu Steinberg.

Pokud jste aktivovali WaveLab 9.5 (nebo starší) dne 17.9.2019 nebo později, máte nárok na aktualizaci na příslušnou verzi zdarma, díky Grace Period.

Základní vlastnosti v bodech:
  • Podpora video přehrávání pro zvukové úpravy v synchronu s obrazem.
  • Rozšířená podpora externích efektů pro integraci externích efektových jednotek do WaveLab s pomocí externí FX sběrnice (pouze Pro verze).
  • Referenční stopy pro přidání referenčního zvukového souboru do Audio Montage pro snadné přepínání mezi referenčním zvukem a zvukovými soubory, na kterých právě pracujeme (pouze Pro verze).
  • Podpora externích editorů pro integraci dalších zvukových editorů ve WaveLab, což umožní těmto externím aplikacím upravovat klipy z prostředí WaveLab (pouze Pro verze).
  • Kompletně nové Undo a Redo a historie, které je nyní poprvé také integrováno v Audio Editor Workspace.
  • Vícestopý záznam v Audio Montage (pouze Pro verze).
  • Audio Montage Inspector a seznam stop s vylepšeným uživatelským rozhraním v okně Audio Montage a se specifickými ovladači pro Audio, Reference a Video stopy.
  • Audio Montage Inline Editing umožňuje otevřít dokončené klipy Audio Montage a nedestruktivně je upravovat ve Waveorf Editoru a nebo Spectrum Editoru (pouze Pro verze).
  • Živý záznam s možností streamování tolika stop, kolik vstupů nabízí váš systém. To vše může být nahráváno přes Master sekci a sadu insert plug-in efektů (pouze Pro verze).
  • Další vylepšení včetně rozšíření v Audio Settings okně; seznam Marker a CD následující indikátory přehrávání; načítání značek z XML souborů (pouze Pro verze); více efektů a Master sekci (pouze Pro verze); monitor výkonu; zobrazení CD album v CD Tool okně; rendering v reálném čase s možností odposlechu; vylepšená podpora VST plug-inů dalších výrobců; vylepšené přehrávání a další.