Novinky‎ > ‎

Účty VST Transit Premium Account a Traffic

přidáno: 18. 2. 2016 13:36, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 19. 2. 2016 13:22 ]
S verzí Cubase 8.5 představila firma Steinberg ve svých DAW Cubase Pro a Cubase Artist inovativní službu pro spolupráci na bázi cloudového řešení: VST Transit. Od dnešního dne jsou pro všechny náročnější uživatele, kteří potřebují přenášet a uchovávat větší množství dat, k dispozici upgrady VST Premium Transit Premium Account a VST Transit Premium Traffic.

VST Transit, který je součástí Cubase Pro a Cubase Artist nabízí možnost přenosu 1 GB dat za měsíc a úložný prostor o velikosti 500 MB.

Náročnější potřeby lze snadno uspokojit zvětšením úložného prostoru pomocí upgradu na některý z účtů VST Transit Premium. VST Transit Premium účet nabízí možnost přenosu 20 GB dat za měsíc a 5 GB úložného prostoru a lze jej objednat na dobu 3, 6 nebo 12 měsíců.

Pokud množství přenesených dat v Premium účtu dosáhne svého limitu před ukončením daného období, lze přiobjednat další extra přenos dalších 20 GB dat.

Důležité informace
  • Přenosem dat se myslí pouze stahování. Uploading je zdarma bez omezeného limitu.
  • Přenos dat ze strany spolupracujícího subjektu na projektu se odečítá z objemu dat vlastníka projektu.
  • Účet Premium je aktivován okamžikem, kdy je objednaný Access Code vložen do VST Transit.
  • Účet Premium nabývá platnosti individuálně, počínaje datem aktivace, po dobu příslušného počtu měsíců. Nové období začíná ve stejný kalendářní den měsíce následujícího a příslušný přenos dat je vyresetován na 20 GB. Zbývající nevyužité přenosy dat z předchozího období nejsou převedeny do období následujícího.
  • Pokud je objednán nový účet Premium, je přidán ke stávajícímu.
  • Pokud není účet Premium obnoven do konce objednaného období, všechna uložená mediální data, jako jsou zvukové soubory, budou smazána a účet je vyresetován a obnoven do čistého stavu. Soubory projektu zůstanou v účtu k dispozici.
  • VST Transit Premium Traffic upgrade vyžaduje VST Transit Premium Account.
  • VST Transit Premium 20 GB Traffic bude přidán k přenosům stávajícího časového období a bude platný až do konce tohoto období.

VST Transit Premium 3 Months, VST Transit Premium 6 Months, VST Transit Premium 12 Months a VST Transit Premium 20 GB Traffic lze objednat z online internetového obchodu Steinberg, zde.
Comments