Novinky‎ > ‎

Slevy na Cubase 9 upgrade

přidáno: 5. 8. 2017 4:23, autor: Martin Jirsák
Až do 31.8.2017 mohou uživatelé Cubase těžit z výjimečné slevy upgradů na Cubase Pro 9* a Cubase Artist 9**.

Oba dva hudební produkční systémy nabízejí velké pole kreativních nástrojů a moderních pracovních postupů, které vás ohromí! Představujeme Sample Track, MixConsole History a mnohé další. Pro a Artist deriváty verze Cubase 9 nabízejí nové cesty a způsoby, jak můžete ve svém DAW pracovat.

Tyto upgrady jsou k dispozici exkluzivně z internetového obchodu Steinberg.

* Pro možnost získání upgradu na Cubase Pro 9 je vyžadováno vlastnictví jednoho z následujících produktů: Cubase Artist 6/6.5/7/7.5/8/8.5/9, Cubase Elements/LE/AI/Essential/Studio/SX/SL nebo Sequel.

** Pro možnost získání upgradu na Cubase Artist 9 je vyžadováno vlastnictví jednoho z následujících produktů: Cubase Elements/LE/AI/Essential/Studio/SX/SL onebor Sequel.

Jak získat upgrade se slevou?
Na upgrade slevou máte nárok pokud vlastníte jeden z následujících produktů:
  • Cubase Artist 6/6.5/7/7.5/8/8.5/9,
  • Cubase Elements/AI/LE/Essential/Studio/SX/SL (jakákoliv verze, tedy například Cubase LE 5/LE 7, Cubase AI 6/AI 8, Cubase SX 2/SL 3, atd.),
  • Sequel (jakákoliv verze, tedy Sequel 1 nebo Sequel 2)

Updaty a plné verze Cubase Pro 9 a Cubase Artist 9 jsou z této speciální cenové nabídky vyřazeny.

internetového obchodu Steinberg vyberte požadovaný upgrade dle Vaší současné licence Cubase/Sequel a dle požadované finální licence (Cubase Pro 9 nebo Cubase Artist 9) a během nákupu použijte slevový kupón UPGRADE17. Poznámka, sleva se zobrazí až po překontrolování slevového kupónu, nikoliv okamžitě po jeho vložení.

Comments