Novinky‎ > ‎

Přidejte do svého arzenálu Dorico Pro a ušetřete 50%

přidáno: 7. 9. 2020 5:26, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 5:26 ]
Přidejte do svého arzenálu Dorico Pro a ušetřete 50% při crossgrade z Finale nebo Sibelius. Na Dorico Pro již přešli tisíce muzikantů. Zjistili, že se jedná plně funkční, výkonný a efektivní nástroj s nádhernou grafikou, díky kterému vám zůstane více času na muziku. Nevěříte? Poslechněte si jejich vlastní slova.

Výhody

Snadná výuka
Dorico Pro myself a funguje jinak než ostatní hudební software. Připravte se tedy na to, že budete potřebovat chvilku času na to, abyste se seznámili s vaším novým nástrojem. Ale kromě toho, že se budete učit rychle, vaše investice se také brzy začne vracet: Naučte se klávesové zkratky pro zadávání not, vyskakovací okna a možnosti a brzy budete pracovat rychleji, než dosud a dosáhnete lepších výsledků s menším úsilím. Díky tmou vám zbyde více času na vaší kreativní hudební tvorbu.

MusicXML import a export
Své stávající projekty Sibelius nebo Finale můžete okamžitě přenést do Dorico Pro s pomocí MusicXML. Také můžete pokračovat ve spolupráci se svými kolegy, kteří používají starší software. To vše díky exportu a importu MusicXML do/z Dorico Pro. Už ve výchozím nastavení vypadá v Dorico hudba nádherně. Takže po načtení MusicXML okamžitě uvidíte, že vaše hudba je rozmístěna už ve výchozím nastavení mnohem lépe a čitelněji, a to i v porovnání s tím, když jste v jiné aplikaci strávili hodiny a hodiny úpravami.

Žádné předplatné
Na rozdíl od Sibelius, Dorico Pro je k dispozici bez předplatného. Nemusíte se zavazovat k pravidelné měsíční nebo roční platbě jen proto, abyste mohli software používat, bez jakékoliv garance, jaká vylepšení byste mohli za své peníze skutečně získat. S Dorico Pro to máte pod kontrolou: vaše licence dané verze je skutečně vaše navždy. A můžete si vybrat, kdy budete chtít aktualizovat na vyšší verzi.

Výška noty před její délkou
Pokud jste roky používali Finale, je možné, že budete mít metodu Speedy Entry pro zadávání nejdříve výšky tónu a teprve potom délky, zarytou pod kůži. A jiný způsob zadávání hudby vám prostě nebude dávat smysl. Právě proto jsme tento způsob zadávání not také přidali do Dorico Pro. Přechod na Dorico tak pro vás bude mnohem jednodušší a zadávání not je tak efektivní, jak jen může být. I když jste Speedy Entry nikdy nepoužívali, můžete si užít improvizace a zkoušení nápadů s vaší MIDI klaviaturou ještě předtím, než noty skutečně vložíte. A plynule můžete přecházet od jednoho režimu zadávání not k dalšímu pomocí jedné klávesy.

Jedinečné funkce
Dorico Pro je se svými desítkami jedinečných funkcí, které starší aplikace dnes nemají a jistě nebudou mít ani v budoucnu, nejinovativnějším hudebním rotačním softwarem pro počítače. Automatické zkušení notace pro dirigenty, DTP rozvrstvení na stránce, integrované MIDI editory, nejlepší podpora virtuálních nástrojů dalších výrobců a zvuková knihovna, podpora vícero kusů v jediném projektu, flexibilita, otevřené metrum a mnoho dalšího. Díky těmto nástrojům můžete své hudební pnutí vyjádřit přímo, bez okolků.

Živá komunita
S Dorico Pro nejen zone e používáte nejmodernější hudební dotační software pro počítače, ale také se stáváte součástí komunity profesionálních kolegů, s přímým přístupem k lidem, kteří samotný software přímo vytváří. Členové vývojového týmu Dorico jsou denně aktivní na online uživatelském fóru, odpovídají na otázky a poslouchají vaše nápady a návrhy do budoucnosti. Pokud máte otázku nebo problém, můžete očekávat také odpověď přímo od komunity a nebo členů vývojového týmu v řádech několika hodin. Investujeme do úspěchu každého uživatele Dorico a je to vidět.