Novinky‎ > ‎

Oficiální dopis o aktualizaci Mac OS X Yosemite

přidáno: 7. 11. 2014 11:50, autor: Martin Jirsák
Vážení věrní zákazníci,
jakožto lídr v oboru, se firma Steinberg Media Technologies GmbH vždy snaží svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší zkušenosti při koupi a používání svých produktů. Proto jsme se rozhodli sdělit vám relevantní výsledky našich testů, které by vás v příštích měsících mohly zajímat.

Během testování chystaného operačního systému Mac OS X 10.10 (Yosemite), který nedávno firma Apple představila, jsme bohužel zjistili problém mezi tímto chystaným operačním systémem a naším softwarem.

Problém se týká našich současných instalátorů napříč celou řadou našeho softwaru. Pokud plánujete aktualizaci na Yosemite letos na podzim nebo se účastníte beta-testování tohoto systému, vezměte prosím na vědomí, že naše softwarové produkty není v současné chvíli možné na tento operační systém nainstalovat. Steinberg software, který je v systému nainstalován před aktualizací na Mac OS X 10.10 Yosemite, není tímto problémem ovlivněn.

Řešení, které v současnosti nabízíme, je malý softwarový nástroj, který je k dispozici zdarma, ke stažení v pre-release verzi z našich webových stránek. Tento nástroj umožní bezporoblémovou instalaci našeho stávajícího softwaru na operační systém Mac OS X 10.10 Yosemite.

Jsme si vědomi, že tento problém může způsobit nedorozumění. Chceme zdůraznit, že tento problém byl řádně prošetřen a je zjištěno, že naše softwarové produkty můžete i nadále s důvěrou používat v nadcházejícím operačním systému, jehož vydání Apple oznámil.

S pozdravem,
Frank Simmerlein

Ředitel marketingu
Steinberg Media Technologies GmbH

Výše zmíněný softwarový nástroj pro bezproblémovou instalaci Steinberg produktů na Mac OS X 10.10 Yosemite, je ke stařní zde.
Comments