Novinky‎ > ‎

Ocenění Electronic Musician Editors' pro HALion 6

přidáno: 13. 2. 2018 11:33, autor: Martin Jirsák
S potěšením oznamujeme, že HALion 6 dostal ocenění 2018 Electronic Musician Editors' Choice v kategorii softwarových nástrojů. Toto prestižní ocenění je ctí pro všechny ve firmě Steinberg a těší nás, že jsme toto ocenění obdrželi přesto, že jsme HALion 6 vydali již před rokem.

HALion je známý tím, že spojuje vynikající engine samplingu s nejmodernější technologií syntézy. Bezkonkurenční možnosti úpravy zvuku do hloubky spolu s moderním uživatelským rozhraním nabízí přístup ke tvarování veškerých zvukových parametrů. Díky tomu je HALion kompletním řešením pro zvukové designéry, tvůrčí hudebníky i náročné profesionály.

"Na HALion 6 asme obdrželi spoustu kladných ohlasů, ale ocenění Electronic Musician Editors' Choice je zvláštní poctou pro celý tým. Funkce jako je nejmodernější wavetable syntéza, modernímu nastavení pomocí programování a nebo možnosti vlastní tvorby nástrojů jsou jistě pozoruhodné a byly uzpůsobeny potřebám producentů se zaměřením na elektronickou hudbu," uvedl Florian Haack, senior marketingový manažer společnosti Steinberg.

Comments