Novinky‎ > ‎

Nuendo 7 Crossgrade z Pro Tools

přidáno: 30. 6. 2015 14:17, autor: Martin Jirsák
Firma Steinberg nabízí majitelům produktů Avid Pro Tools možnost získání Nuendo 7 levněji, díky speciálnímu Nuendo 7 crossgradu. Ten je k dispozici pouze po omezenou dobu – do 30.11.2015!

Z jakých verzí Pro Tools lze na Nuendo 7 crossgradovat za zvýhodněnou cenu?
  • Pro Tools Native 9/10/11/12
  • Pro Tools HD/HDX verze 7/8/9/10/11/12

Jak cenově zvýhodněný crossgrade získat?
Nárok na cenově zvýhodněný crossgrade můžete získat v případě, že můžete prokázat vlastnictví jedné z výše uvedených verzí Pro Tools, a to některým z následujících způsobů:
  • Kopií vaší licenční karty Pro Tools;
  • nebo fakturou s koupí Pro Tools, která obsahuje vaše jméno/název společnosti.

Následně si od svého prodejce Steinberg produktů vyžádejte příslušný formulář a spolu s přiloženým důkazem o vlastnictví verze Pro Tools jej vyplněný předejte zpět prodejci produktů Steinberg.

Podmínky: Na každou jednu licenci Pro Tools lze získat pouze jeden crossgrade na Nuendo 7. Nečitelný formulář a nebo formulář zaslaný mimo časově omezené období (25.6.2015 až 30.11.2015) nebudou brány v potaz. Ceny crossgradu se mohou mírně lišit, v závislosti na oblasti a lokálních cenách. Koncové ceny určuje příslušný prodejce. Steinberg nebude používat informace získané touto cestou pro jakýkoliv jiný účel, než pro potvrzení prodeje. Steinberg si vyhrazuje právo změnit podmínky a nebo zrušit tuto akci bez předchozího upozornění. Všechny ostatní verze Pro Tools, které nejsou výše uvedeny, jsou z této speciální akce vyloučeny. Více informací naleznete v kompletních Právech a ujednáních a dalších podmínkách na webových stránkách www.steinberg.net.


Comments