Novinky‎ > ‎

Nuendo 6.5

přidáno: 7. 11. 2014 11:47, autor: Martin Jirsák
Firma Steinberg s potěšením oznamuje blížící se vydání Nuendo 6.5, které bude k dispozici v třetím čtvrtletí tohoto roku. Poprvé se Nuendo ukáže příští týden na PALM Expo v Pekingu. Tato aktualizace oceňovaného post-produkčního systému se zaměřuje na vylepšení v oblasti pracovních postupů ve všech oblastech softwaru.

Nuendo 6.5 – k dispozici ve 3. čtvrtletí 2014
[zdroj: www.steinberg.net]


ADR
[zdroj: www.steinberg.net]
Nuendo bylo optimalizováno podle požadavků profesionálů z řad TV a filmové postprodukce, jakož i dabingových studií, kteří využijí ADR.

Správa basů
[www.steinberg.net]
Nuendo 6.5 nabízí automatizované zpracování hlasitosti a profesionální správu basů. Další novou funkcí je TrackVersions pro vytváření, přejmenovávání a správu paralelních verzí jedné dané stopy; Track Visibility, což urychlí organizaci a práci s velkými projekty; vylepšenou podporu AAF a ještě mnohem více.

Automatické pojmenování
[www.steinberg.net]
Důraz je jasně kladen na ADR taker systém s vylepšeními pro záznam a editaci komentářů, dialogů i voiceoverů pomocí režimů Playback/Record; automatickým pojmenováváním a pre-record bufferem.

Aktualizace na verzi 6.5 se týká také oblíbených rozšiřujících balíků Nuendo, a také Nuendo Expression Kit (NEK).

Zákazníci, kteří si aktivují Nuendo 6 od 14.4.2014 budou mít nárok na bezplatné stažení aktualizace na nejnovější verzi Nuendo 6.5.

Nuendo 6.5
[zdroj: www.steinberg.net]
Comments