Novinky‎ > ‎

Nový MySteinberg a Steinberg Zero Downtime

přidáno: 7. 11. 2014 12:04, autor: Martin Jirsák
Firma Steinberg aktualizovala svůj systém MySteinberg. Hlavní změny a vylepšení v systému jsou následující:
 • Permanentní aktivace: Na místo toho, aby OEM software, který chtějí zákazníci permanentně aktivovat, vybírali ze seznamu, systém zjistí obsah Soft-eLicenseru a přímo nabídne jeden nebo více shodujících se aktivačních kódů.
 • Reaktivace: Reaktivace je nyní mnohem lépe přístupná a je k dispozici přímo v části My Products na webové stránce MySteinberg.
 • Obsah: Upravena byla řada textů, což nyní zjednodušuje pohyb v systému MySteinberg
 • Implementace Steinberg Zero Downtime.

Váš software, vaše licence!

Od okamžiku, kdy Steinberg pro ochranu softwaru představil USB-eLicenser, stala se licence nedílnou a důležitou součástí softwaru. V okamžiku poškození nebo odcizení klíče však mohlo docházet ke zdržení produkce, zejména pokud nebylo možné technickou podporu Steinberg ve večerních hodinách a nebo o víkendech zastihnout.

Nový Steinberg Zero Downtime (SZDT) nabízí registrovaným zákazníkům možnost předejít tomuto časovému prodlení a zdržení celé produkce. Vše, co je nutné udělat, je stáhnout dočasnou záložní licenci a pečlivě následovat dané kroky.

Požadavky jsou následující:
 • Uživatel má vlastní MySteinberg účet.
 • Uživatel má zaregistrovaný svůj USB-eLicenser ve svém MySteinberg účtu.
 • Uživatel vlastní jiný USB Steinberg Key, na který stáhne dočasnou záložní licenci. Záložní USB Steinberg Key lze koupit v online obchodě Steinberg a nebo u lokálních prodejců.

V případě, že potřebujete SZDT licenci, klikněte na ikonu vedle registračního čísla USB-eLicenseru na webvé stránce MySteinberg > My Products > eLicenser.

Steinberg Zero Downtime


Pro získání aktivačního kódu záložní licence následujte kroky, které obdržíte mailem. Tato licence pomůže přemostit čas, který technická podpora potřebuje pro zaslání náhradního aktivačního kódu a licence na Vaší emaliovou adresu.

Další informace
 • Vezměte prosím na vědomí, že Steinberg Zerow Downtime lze aplikovat pouze na licence produktů samotné firmy Steinberg. Licence jiných výrobců, kteří také používají eLicenser pro ochranu svého softwaru, je potřeba získat přímo od konkrétního daného výrobce softwaru.
 • Některé z produktů Steinberg nelze zahrnout do Steinberg Zero Downtime programu z licenčních důvod (například RND Protico plug-iny).
 • V současné chvíli lze Steinberg Zero Downtaime využít pouze jednou. Pokud je zasaženo vícero USB-eLicenserů a nebo již USB-eLicenser nelze nadále použít, kontaktujte prosím technickou podporu Steinberg.
 • Firma Steinberg si vyhrazuje právo odmítnout poskytnutí dočasné náhradní SZDT licence v případě druhého požadavku. 
Comments