Novinky‎ > ‎

Nové rozšíření pro Groove Agent: Colliding Worlds

přidáno: 28. 9. 2015 12:58, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 29. 9. 2015 12:32 ]
Pomocí Colliding Worlds nadále rozšiřujeme zvukovou knihovnu bicích Beat Agent v Groove Agent 4 a Groove Agent 4 SE. Colliding Worlds nahrál a produkoval skladatel, multi-instrumentalista a zvukový designer Simon Stockhausen. Nabízí nepřeberné množství exotických zvuků velké produkce, které vaší produkci vezmou na fascinující cestu a posluchače oslní.

Základní vlastnosti v bodech
  • 30 experimentálních sad bicích, produkovaných Simonem Stockhausenem.
  • Více než 3 GB zvuků včetně vícevrstvých perkusí, elektronických zvuků, zpracované záznamy a smyčky synchronní s tempem.
  • Kompletní produkční sada obsahuje smyčky, vzorky jednotlivých úderů a chromaticky mapované nástroje.
  • 240 groove patternů pro možnost okamžitého programování beatu.

Chromatické perkusní zvuky, jako jsou různé závěsné bubny a thajské gongy, i achromatické nástroje jako tamtamy a dřívka, byly zpracovány jako industriální zvuky pro elektronickou hudbu, jsou rozřezány a poskládány do smyček, které budou synchronní s tempoem. Colliding Worlds celkem přináší více než 1.700 exotických samplů a řadu nástrojů různých světů, které jsou obsaženy ve 30 sadách, jež lze okamžitě použít.

Všechny nástroje byly nahrány ve 48 kHz a 24-bitové hloubce s vícero vrstvami hlasitostí, různými variantami, jako samostatné údery nebo smyčky. Plus navíc dostanete 240 groove patternů.

Vytvářejte produkci nadživotní velikosti, s Colliding Worlds pro Groove Agent.

"Paleta barev obsažených v Colliding Worlds je obrovská a producenti/muzikanti nejrůznějších žánrů zde najdou vhodné zvuky pro svou produkci."
Simon Stockhausen

O Simonu Stockhausenovi
Simon Stockhausen začal svou hvězdnou hudební kariéru ve věku pěti let. Jeho mnohotvárné a rozsáhlé dílo pokrývá všechny druhy projektů a stylů, včetně jazzu a improvizace, nespočet skladeb pro orchestry a komorní soubory, stejně jako práce s významnými evropskými divadelními soubory a orchestry, včetně Hamburku a Berlínské filharmonie. V roce 2009 se jeho hudební aktivity rozšířily o firmu se zvukovým designem, přes kterou produkuje zvuky, patche a zvukové knihovny pro softwarové syntezátory a plug-iny. Ty pak slouží profesionálním zvukovým designerům, muzikantům a v post-produkci.

Více informací na webové stránce www.simonstockhausen.com.

Kompatibilita
Colliding Worlds je rozšiřující sada pro Groove Agent SE a Groove Agent 4.

Groove Agent SE je součástí Cubase Pro 8, Cubase Artist 8, Cubase Elements 8, Cubase 7.5, Cubase Artist 7.5, Nuendo 6.5 NEK a Nuendo 7 NEK.
Groove Agent 4 je k dispozici jako VST nástroj kompatibilní s hostitelskými aplikacemi podporujícími VST 3, VST 2 a AU.

Zvukové ukázky jsou k dispozici zde.

Comments