Novinky‎ > ‎

Neuro Mindset je venku

přidáno: 23. 7. 2015 14:08, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 1. 8. 2015 0:30 ]
Exkluzivně pro VST Sound Instrument Set k vám přichází v produkci Rawtekk nejnověji autorsky podepsaná sada pro Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4. Neuro Mindset vám dává zvuky a patterny, které se cítí jako doma v žánrech jako drum and bass, dupstep a další moderní hudební produkci.

Vlastnosti
  • 30 elektronických sad produkovaných Rawtekk.
  • 572 elektronických zvuků obsahující různé kicky, snary, hi-haty, percussion, synths a SFX.
  • Kompletní produkční sady pro drum and bass, neurohop and dubstep.
  • 353 groove patternů pro možnost okamžitého programování beatu.

Mistrovsky řemeslně zpracované bicí a basy z produkce Rawtekk. Neuro Mindset obsahuje 30 do budoucna orientovaných sad jako mocné bicí, prostorové zvukové efekty, tmavé zvuky syntezátorů a jedinečné zvuky z produkce Rawtekk. Obsahuje 353 patternů pokrývajících širokou škálu elektronických basových hudebních žánrů s prvky klasického drum and bass, neurohop, techy pop a dubstep.

Od brutálně rychlých beatů, až po filmové zvukové plochy. Neuro Mindset kombinuje komplexní hudební produkci s brilantně čistou zvukovou estetikou. Díky tomu lze vyprojektovat stav mysli neuro.

O Rawtekk
Rawtekk je duo pocházející z Hamburku, které si vybojovalo místo na slunci v hudebním světě, který si bere prvky z D&B, wave, IDM, pop a dubstep s neskutečně surrealistickými, ale stále sofistikovanými hranicemi. Jinak známí Stefan a Christine Westphal spojili své síly v roce 2011 a přináší vysokou odbornost Stefana v oblasti experimentálního elektronického minimal techna a D&B, spolu se zpěvem a zkušenostmi z oblasti psaní písní Christine.

Rawtekk se na scéně proslavili díky vydávání pod labely jako Subtitles a Med School.

Více informací: www.rawtekk.com.

Kompatibilita
Neuro Mindset je rozšiřující balík plug-inů Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.

Groove Agent 4 je k dispozici jako VST nástroj pro hostitelské aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU. Groove Agent SE 4 je obsažen v Cubase Pro 8, Cubase Artist 8, Cubase 7.5, Cubase Artist 7.5, Nuendo 6.5 NEK a Nuendo 7 NEK. Ujistěte se prosím, že máte nainstalovanou poslední verzi plug-inu.

Zvukové ukázky jsou k dispozici zde.

Neuro Mindset je k zakoupení z online obchodu Steinberg, zde.
Comments