Novinky‎ > ‎

Metronomic Cinema

přidáno: 20. 11. 2014 12:14, autor: Martin Jirsák
Metronomic Cinema je druhým rozšiřujícím balíkem pro Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4 (je součástí Cubase). Přináší vám pozoruhodnou sadu pro přenesení obrazů z velkého filmového plátna do zvuku.

Metronomic Cinema
[zdoj: www.steinberg.net]
Metronomic Cinema s rozsahem třiceti produkčních sad, stovek groovů a více než 750 vzorků včetně perkusí, FX a melodických zvuků, které jsou k dispozici od jemných, až po drané.

Podrobnosti
Nezapomenutelné scény plné napětí. Éterické momenty s okouzlující jemností. Strhující dynamické honičky. Bicí a rytmy jsou zásadní pro jakoukoliv filmovou scénu. Metronomic Cinema bylo vytvořeno v LA, domovině filmového průmyslu. Objevte třicet prvotřídních sad bicích, více než 750 originálních vzorků, které obsahují jak pečlivě zaznamenané akustické bicí, tak nejmodernější elektronické zvuky. Navíc jsou přidané zajímavé zvukové textury s nástroji jako exotické bubínky nebo bubny Surdo; nebo se ponořte do hlubin perkusních zvukových efektů. Metronomic Cinema: bicí pro velká filmová plátna.

  • 30 sad bicích pro zvukovou produkci ve více než desítce presetů, které jsou inspirované současnými soundtracky z filmových pláten.
  • Stovky akustických a elektronických zvuků pokrývajících ambienty, drsné i epické styly.
  • Exkluzivní, pečlivě zaznamenané zvukové vzorky obsahující sady bicích, perkuse, FX a melodické zvuky.

Kompatibilita
Metronomic Cinema je rozšiřující balík pro Groove Agent SE a Groove Agent 4.

Groove Agent SE je obsažen v Cubase 7.5, Cubase Artist 7.5, Nuendo 6.5 NEK. Groove Agent 4 je k dispozici jako virtuální VST/AU nástroj pro aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU.

Zvukové ukázky jsou k dispozici zde.
Comments