Novinky‎ > ‎

Kompatibilita Steinberg produktů s Windows 10

přidáno: 31. 7. 2015 12:00, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 1. 8. 2015 0:17 ]
Rádi bychom vás informovali o výsledcích našich testů kompatibility s nejnovějším operačním systémem společnosti Microsoft, Windows 10.

Zatímco mnoho produktů firmy Steinberg, jako je WaveLab, VST nástroje a zvuková rozhraní v ASIO režimu, byly ve Windows 10 testovány s kladnými výsledky, u jiných produktů byly bohužel při jejich spuštění na novém operačním systému od Microsoftu nalezeny problémy. Proto našim uživatelům, zejména uživatelům DAW softwaru Cubase a Nuendo, doporučujeme, aby v současné chvíli operační systém neaktualizovali. Mohlo by to vést k výpadkům zvuku a problémům s MIDI časováním. Objevili jsme také nekompatibilitu při použití Apple QuickTime a Steinberg EuCon adaptéru. Navíc nefungují spolehlivě zvuková rozhraní ve zvukovém režimu WDM. Technici Steinberg zkoumají další podrobnosti a vyhodnocují možná řešení. Jakmile bude k dispozici více informací, budeme vás neprodleně informovat.

Aktuální informace a přehled Steinberg produktů, které bez problémů fungují v systému Windows 10, najdete zde (anglicky).
Comments