Novinky‎ > ‎

Jazz Essentials – All that jazz

přidáno: 8. 2. 2015 11:47, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 8. 2. 2015 22:35 ]
Přidejte k akustickému agentu Groove Agent 4 a nebo Groove Agent 4 SE, který je součástí Cubase Pro 8 a Cubase Artist 8 nové jazzové beaty. Jazz Essentials přichází s deseti novými styly, které dodají rytmus každému jazzovému aranžmá.

Jazz Essentials je k dispozici výhradně z webového obchodu Steinberg.Vlatnosti
  • 10 jazzových stylů pro sadu bicích Acoustic Agent v Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.
  • Každý preset obsahuje preset stylu a mixu.
  • Groovy pokrývají různá tempa a metra od základních jazzových frází, až po složité synkopy.
  • Každý styl obsahuje hlavní část, předehru, dohru a přechody.
  • Nevyčerpatelný zdroj inspirace pro tvorbu doprovodných stop nové jazzové kompozice a improvizace.

Obnovte kouzlo jazzových bicích s pomocí Jazz Essentials pro Groove Agent. Nahráno veterány, jazzovými bubeníky. Každý z 10 stylů obsahuje kompletní a jedinečnou dynamiku jazzových bicích daného stylu s neuvěřitelnou autenticitou. Vyberte si z mnoha obsažených předeher, hlavních částí, přechodů a doher a ovládejte složitost a intenzitu každého jednoho úderu Groove Agentu. Vytvářejte doprovodné stopy, improvizujte s pomocí virtuálního bubeníka a nebo jen prozkoumejte kouzlo jazzových bicích – s Jazz Essentials.

Jazz Essentials neobsahuje nové zvuky bicích pro Groove Agent. V závislosti na verzi Groove Agent (Groove Agent 4 nebo Groove Agent SE 4) načtou presety Jazz Essentials zvukovou sadu Vintage Kit (v Grove Agent 4) nebo Studio Kit SE (v Groove Agent SE 4, který je obsažen v Cubase Pro 8 a Cubase Artist 8). Zvuk presetů se bude lišit v závislosti na načtené zvukové sadě.

Kompatibilita
Jazz Essentials je rozšiřujícím balíkem pro Groove Agent 4 a Grove Agent SE Acoustic Agent.

Groove Agent 4 je k dispozici jako VST nástroj pro hostitelské aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU. Groove Agent SE 4 je obsažen v Cubase Pro 8 a Cubase Artist 8. Groove Agent SE 4 z předchozích verzí Cubase není s Jazz Essentials kompatibilní.

Zvukové ukázky jsou k dispozici zde.
Comments