Novinky‎ > ‎

Instalace Steinberg produktů do Mac OS X Yosemite (v10.10)

přidáno: 7. 11. 2014 11:54, autor: Martin Jirsák
Mac OS X Yosemite
[zdroj: oyster.ignimgs.com]
Firma Apple uvolnila Mac OS X 10.10 (Yosemite) do beta fáze testování, a tak se tato verze dostává k širší veřejnosti. Již dříve bylo uvedeno, že firma Steinberg připravuje nástroj pro bezproblémovou instalaci svých produktů pro tento operační systém.

Steinberg Application Installer Tool je drobný softwarový nástroj, který umožňuje bezproblémovou instalaci produktů Steinberg na operační systém Mac OS X Yosemite (v10.10), který bude pro všechny uživatele oficiálně vydán na podzim 2014.

Vezměte prosím na vědomí, že software, který je do systému nainstalován před aktualizací na Yosemite, není nijak ovlivněn.

Upozorňujeme, že v současné chvíli nebyl oficiálně vydán žádný produkt Steinberg, který by byl plně kompatibilní s Mac OS X Yosemite (v10.10). Jediným účelem tohoto softwarového nástroje je umožnit instalaci softwaru Steinberg na Mac OS X Yosemite. Vezměte prosím na vědomí, že používání produktů Steinberg v operačním systém Mac OS X Yosemite může způsobovat různé problémy. Použití je kompletně na vaše vlastní riziko a Steinberg neopřebírá odpovědnost za následky z používání.

Použití:
Vložte prosím DVD s instalátorem produktu do mechaniky a nebo rozbalte ISO soubor s instalátorem dvojitým kliknutím na obraz disku. Spusťte softwarový nástroj pro instalaci Steinberg produktů do Mac OS X Yosemite. Tento nástroj nabídne seznam produktů vyextrahovaný z instalátoru Steinberg produktu, které lze instalovat.

Seznam produktů, které jsou kompatibilní se softwarovým nástrojem Steinberg pro instalaci do MAC OS X Yosemite (nikoliv kompatibilní se samotným systémem) je ke stažení jako PDF soubor zde.

Steinberg Application Installer Tool 1.0 je ke stažení zde.
Comments