Novinky‎ > ‎

Housové beaty v rozšíření Future Past Perfect

přidáno: 5. 3. 2015 12:59, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 6. 3. 2015 12:27 ]
Jsme tu znovu s dalším rozšiřujícím balíkem pro Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4. Tentokrát má co dočinění s perfetními zvuky a patterny bicích, které do vaší housové hudební produkce vnesou skutečný house.

“Future Past Perfect prolíná klasické zvuky z minulosti se zvukovými údery budoucnosti, což je perfektní kombinací pro současnost”, říká producent, DJ a skladatel Dean Coleman.

Základní vlastnosti:
  • 33 sad elektronických bicích produkovaných Deanem Colemanem.
  • Více než 500 elektronických zvuků včetně kicků, snareů, hi-hat, perkusí a zvukových efektů.
  • Kompletní produkční sady pro New York house, Future house, Progressive house a Electro.
  • Stovky groovů pro možnost okamžitého programování beatů.

O Deanu Colemanovi
Producent, DJ a skladatel Dean Coleman udržuje lidi na nohou více než deset let v těch nejžhavějších místech včetně Brazílie, Ruska, Dubaje, New Yorku, Ibizy a Paříže a vybudoval si vlastní pověst producenta a skladatele. Colemanem podepsané zvuky jsou vyhledávané světoznámými umělci, jako je Madonna, Justin Timberlake, Chris Cornell, Annie Lennox, Beyonce, MIA, Timbaland, Maxwell a mnohými dalšími.

Kompatibilita
Future Past Perfect je rozšiřujícím balíkem pro Groove Agent SE a Groove Agent 4.

Groove Agent SE 4 je součástí Cubase Pro 8, Cubase Artist 8, Cubase 7.5, Cubase Artist 7.5 a Nuendo 6.5 NEK. Groove Agent 4 je k dispozici jako samostatná aplikace a nebo VST nástroj pro hostitelské aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU.

Zvukové ukázky jsou k nalezení zde.
Comments