Novinky‎ > ‎

HALion Symphonic Orchestra jako stand-alone, VST a AU

přidáno: 7. 11. 2014 12:03, autor: Martin Jirsák
HALion Symphonic Orchestr
[zdoj: www.steinberg.net]
Firma Steinberg s potěšením oznamuje, že HALion Symphonic Orchestra je nyní k dispozici jako stažitelný software z online obchodu Steinberg. Dříve mohli HALion Symphonic Orchestra využívat pouze uživatelé Cubase, nyní lze HALion Symphonic Orchestra použít jako samostatně běžící aplikaci (stand-alone) a nebo v libovolné hostitelské aplikaci podporující VST nástroje standardu VST 3, VST 2 a nebo AU pouze Mac). Halion Symphonic Orchestra lze také použít jako zvukové rozšíření VST nástrojů HALion (verze 4.5.3 a novější), HALion Sonic (verze 1.6.2 a novější) a HALion Sonic SE (verze 1.6.1 a novější).*

HALion Symphonic Orchestra lze zakoupit zde.

*HALion Sonic SE je součástí Cubase (verze 6 a novější), Cubase Artist (verze 6 a novější), Cubase Elements (verze 6 a novější), Sequel 3 a Nuendo NEK (verze 5.5 a novější).

HALion Symphonic Orchestra
[zdorj: www.steinberg.net]

HALion Symphonic Orchestra vám do rukou vkládá sílu úžasnéně emotivního, jemného, i majestátní kompletního symfonického orchestru. Nad orchestrem máte kompletní kontrolu. Emotivní partitury, nádherné aranže a podklady – tento nástroj je ideální a finančně efektivní virtuální symfonický orchestr pro skladatele a producenty filmové a TV hudby, ale i pro skladatele hudby pro počítačové hry.


  • Více než 1.250 patchů a kombinací obsahující smyčce, dřeva, žestě a perkusní nástroje s desítkami různých technik hry.
  • Obsahuje všechny běžné artikulace a smyky s bezkonkurenčním rozsahem výrazů a kompletní dynamickým rozsahem.
  • Nejmodernější digitální záznam s vysokou přesností a zvukovou věrností.
  • Funkce RealAmbience nabízí dozvuk skutečného záznamu s možností kompletního ovládání času dozvuku.
  • Obsažen je instalátor pro Windows a Mac.

[zdroj: www.stenberg.net]

Výjimečně rozsáhlý
HALion Sonic Orchestra nabízí širokou škálu zvukových vzorků, které jsou skvěle zorganizovány do skupin a programů pro Solo, Tutti a Ensemble zvuky nástrojů v různých artikulacích a stylech hry. Široký výběr techniky hry nabízí plnou kontrolu artikulace, půltónové a celotónové trilky, různé smyky, pizzicato, espressivo s použitím moderních technik přepínání z kalviatury (key-switch) a crossfadeů mezi vzorky.

S výjimečnou kvalitou
Zvukový obsah HALion Symphonic Orchestra byl pečlivě zaznamenýn pomocí nejmodernějšíxh zvukových zařízení zajišťujících nejvyšší zvukovou věrnost – v podání jedním z nejlepších evropských orchestrů. Sada nástrojů nabízí kompletní, bohatě detailní orchestr po celé škále zářivých a emotivních zvuků, nástrojů a textur. Díky své vynikající kvalitě zvuku, realističnosti a výrazivosti je HALion Symphonic Orchestra vaším řešením pro maximální orchestrální výstup.

Zvukové ukázky jsou k dispozici zde.
Comments