Novinky‎ > ‎

Granular Guitars – Kytary z nové perspektivy

přidáno: 7. 11. 2014 11:59, autor: Martin Jirsák
Granular Guitars
[zdroj: www.steinberg.net]
Granular Guitars je druhý exkluzivní zvuková sada VST Sound Instrument Set, která byla vytvořena zvukovým designerem, skladatelem a multi-instrumentalistou Simonem Stockhausem. Zvokové knihovny Padshop (je součástí Cubase) a Padshop Pro rozšíříte pomocí Granular Guitars o téměř 3 GB zvukových vzorků různých akustických i elektrických kytar. Všechny samply jsou k dispozici ve studiové kvalitě. A získáte také exotičtější nástroje jako žaltář, keltské harfy a oud, které se používají v tradičních stylech, plus exeprimentální způsoby rozeznívání kytary. V 260 přednastaveních obsahuje Granula Guitar obrovské zvukové filmové plochy, pady, překrásné křehoučké textury, zvuky škubání strun, které se proměňují v různé ruchy, heavy metalové zvuky a zkreslené a ječící kytary, které skvěle zapadnou do New Age.

  • 260 nových přednastavení s vynikajícími zvuky navrženými zvukovým designerem, skladatelem a multi-instrumentalistou Simonem Stockhausenem.
  • Přibližně 3 GB exkluzivně nahraných zvukových vzorků, včetně kytar a experimentálního zvukového obsahu.
  • K dispozici pouze v podobě ke stažení.
  • Obsahuje instalátory pro Windows a Mac.

Simon Stockhausen
[zdroj: www.steinberg.net]
O Simonu Stockhausenovi
Simon Stockhausensvou začal svou hvězdnou hudební kariéru ve věku pěti let. Jeho mnohotvárné a rozsáhlé dílo pokrývá všechny druhy projektů a stylů, včetně jazzu a improvizace, nespočet skladeb pro orchestry a komorní soubory, stejně jako práce s významnými evropskými divadelními soubory a orchestry, včetně Hamburku a Berlínské filharmonie. V roce 2009 se jeho hudební aktivity rozšířily o firmu se zvukovým designem, přes kterou produkuje zvuky, patche a zvukové knihovny pro softwarové syntezátory a plug-iny. Ty pak slouží profesionálním zvukovým designerům, muzikantům a v post produkci.

Více informací na webové stránce www.simonstockhausen.com.

Kompatibilita
Granular Guitars VST Sound Instrument Set je rozšiřujícím zvukovým balíkem pro Padshop a Padshop Pro. Padshop je součástí Cubase 7/7.5, Cubase Artist 7/7.5, Cubase 6.5, Cubase Artist 6.5 a Nuendo 6/6.5 NEK (Nuendo Expression Kit). Padshop Pro je obsažen v Absolute VST Instrument Collection. Padshop i Padshop Pro lze také zakoupit jako virtuální nsátroje pro hostitelské aplikace VST 3, VST 2 a AU.

Zkušební verze Granular Guitars
[zdroj: www.steinberg.net]
Comments