Novinky‎ > ‎

Fusion Essentials

přidáno: 29. 10. 2015 12:57, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 30. 10. 2015 12:14 ]
Fusion Essentials nabízí perfektní rytmické zázemí pro rytmické propojení na pomezí rocku, jazzu a funku. Jedná se o další rozšířující balík stylů v rozsáhlé řadě VST Sound Instrument Sets pro Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.

Základní vlastnosti v bodech
  • 10 Fusion stylů pro sady bicích Acoustic Agent v Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.
  • Každý styl se zobrazí ve VST presetu a jeho součástí je příslušné nastavení mixu.
  • Groovy pokrývají různá tempa a takty a sahají od základních až po komplexní frázování se synkopami.
  • Každý styl obsahuje hlavní část, předehry, dohry a přechody.
  • Nevyčerpatelný zdroj pro tvorbu doprovodných stop pro inspiraci k novým kompozicím i improvizacím.Udělejte krok za hranice hudebních stylů – s Fusion Essentials pro Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4. Velmi rychlé patterny high-hat, liché takty a těžké groovy – Fusion Essentials nabízí ideální rytmický základ pro výlety napříč a mezi klasickými hudebními žánry rocku, jazzu a funku. 10 exkluzivně nahraných stylů pohybujících se v různých tempech a rytmy, které lze okamžitě použít na patternových padech. Vyberte si z mnoha obsažených předeher, hlavních částí, přechodů a doher a ovládejte složitost a intenzitu každého úderu přímo z Groove Agent. Nechte se inspirovat jedním z nejpoutavějších a inovativních období dlouhé hudební historie.

Kompatibilita
Fusion Essentials je rozšiřující balík pro Acoustic Agent plug-inů Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.

Groove Agent 4 je k dispozici jako VST nástroj pro hostitelské aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU. Groove Agent SE 4 je obsažen v Cubase Pro 8 a Cubase Artist 8. Groove Agent SE 4 z předchozích verzí Cubase není s Fusion Essentials kompatibilní.

Zvukové ukázky jsou k dispozici zde. Seznam presetů je zde.

Fusion Essentials je k zakoupení z online obchodu Steinberg, zde.
Comments