Novinky‎ > ‎

Dorico Pro 3 a Dorico Elements 3

přidáno: 5. 9. 2019 12:32, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 9. 2019 12:33 ]
Právě jsme vydali nejnovější generaci Dorico, našeho notačního softwaru, ve verzích Dorico Pro 3 a Dorico Elements 3. Pro edice představuje jedinečnou funkci pro automatickou tvorbu zestručněných partitur pro dirigenty. A obě verze Pro a Elements nabízejí podporu tabulatur, notace kytar a řadu dalších nových vlastností, jako je podpora změn pedálů harfy, uživatelsky přizpůsobitelné šablony a nové editory v režimu Play.

Product Marketing Manager Dorico, Daniel Spreadbury řekl: "Vydání Dorico 3 je zásadním milníkem v evoluci nikoliv pouze v Dorico, ale také v softwaru pro hudební notaci obecně. Být schopen tvořit zestručněné partitury pomocí jednoho kliknutí zásadně změní způsob práce skladatelů, aranžérů a editorů, kteří píší pro velké orchestry. A spolu se stovkami dalších vylepšení napříč celou aplikací, ušetří Dorico 3 čas každého muzikanta."

Dorico je k dispozici u místních prodejců a v internetovém obchodě Steinberg. Pro uživatele Sibelius a Finale máme k dispozici speciální Crossgrade. Nabízíme také EDU slevy pro studenty a učitele.

Pro ty z vás, kteří aktivovali Dorico 2 nebo předchozí verzi dne 8.8.2019 nebo později, je k dispozici aktualizace na Dorico 3 (v příslušné verzi) zdarma v rámci tzv. Grace Period.