Novinky‎ > ‎

Dorico 2.2.10

přidáno: 7. 2. 2019 13:16, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 2. 2019 13:39 ]
S potěšením oznamujeme vydání Dorico 2.2.10, které obsahuje vylepšení nových funckcí představených v Dorico 2.2 z listopadu 2018, plus několik nových funkcí.

Dorico 2.2.10 obsahuje vylepšení v záznamu MIDI v reálném čase, přepisování a rekvantizaci, včetně automatické notace pedálu klavíru a možnosti automatického vyplnění prostoru mezi notami, které nebyly zahrány kompletně legato.

Další nocinky v Dorico 2.2.10
  • Automatic ukládání. V případě, že Dorico by bylo ukončeno nenadále, po restartu aplikace můžete obnovit neuloženoupráci.
  • Převrácení. Nový příkaz pro převrácení trámců, dynamiky, textu, obloučků a dalších. Jednoduše stisknutím klávesy F (Flip).
  • Kontrola před tiskem. Pokud se rozhodnete tisknout part v koncertním ladění namísto transponovaného ladění, Dorico vás upozorní a nbídne vám možnost automatické transpozice před tiskem.
  • Trilky. Nové možnosti zobrazení a nebo skrytí linky trilku a nebo možnost změny hlavičky noty.
  • Přehrávání hráčských technik. Přepínání mezi hráčskými technikami je nyní mnohem reáonější, například flažolety.
  • Dorico 2.2.10 obsahuje také opravy chyb a vylepšení výkonu celé aplikace. Aktualizace je doporučena všem majitelém Dorico Pro 2 a Dorico Elements 2. Aktualizace je ke stažení ze Steinberg Download Assistant.
Majitelé Dorico 1.x mohou zakoupit aktualizaci na Dorico Pro 2 z internetového obchodu Steinberg.

Dorico Pro 2.2.10 je ke stažení zde.
Dorico Elements 2.2.10 je ke stažení zde.
Comments