Novinky‎ > ‎

Cubase Pro 9, Cubase Artist 9 a Cubase Elements 9 jsou tu

přidáno: 7. 12. 2016 13:40, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 12. 2016 13:42 ]
Rok po vydání aktualizace .5 je Cubase zpět s hlavní aktualizací, která obsahuje nové funkce. Ty vycházejí přímo z přání zákazníků. Kromě toho je k dispozici řada audio- a MIDI nástrojů pro kompozici, zánam, editaci a mix studiové kvality.

Všechny tři verze jsou poskládány tak, aby plně vyhovovaly různým potřebám a úrovním odborných znalostí při záznamu a produkci hudby. Cubase Pro 9 je navržena tak, aby splňovala náročné standardy odborníků. Cubase Artist 9 poskytuje komplexní sadu nástrojů ušitých na míru instrumentalistům a skladatelům písní. A Cubase Elements 9 je vstupem do světa DAW s jednoduchým záznamem ve vysoké zvukové kvalitě.

Nejdůležitější novinky v bodech
  • Spodní zóna pro maximální přístupnost, ideální workflow a perfektní přehled o projektu.
  • Sampler Track pro rychlou inspiraci a snadný kreativní proces.
  • 8-pásmový ekvalizér Frequency pro mikroskopické a chirurgicky přesné zásahy do zvuku, včetně podpory M/S a režimu Lenar Phase.
  • Historie MixConsole pro Undo a Redo v mixu a sofistikované porovnávání A/B rozšiřuje možnosti experimentů vašeho mixu.
  • Plug-in Sentinel pro zvýšení stability a spolehlivosti.

Komerční verze Cubase Pro 9, Cubase Artist 9 a Cubase Elements 9 jsou nyní k dispoici u prodejců a z internetového obchodu Steinberg. Dostupnost se může lišit v závislosti na konkrétním prodejci.

Řada různých upgradů a updatů je k dispozici z internetového obchodu Steinberg.

Zákazníci, kteří aktivovali Cubase Pro 8.5 a Cubase Artist 8.5 dne 26.10.2016 nebo později, mají nárok na aktualizaci stejného derivátu (tedy Cubase Pro 9 nebo Cubase Artist 9) zdarma v rámci tzv. Grace Period.
Comments