Novinky‎ > ‎

Časově omezená nabídka: UR22 Production Studio

přidáno: 7. 11. 2014 12:01, autor: Martin Jirsák
Steinberg nabízí komplexní balík por záznam. Získáte kompaktní zvukové rozhraní UR22, nejnovější verzi Cubase Elements a WaveLab LE a k tomu studiový mikrofon sE Electronics Magneto s Isolation Pack a mikrofonním kabelem – a to za neodolatelnou cenu.

UR 22 Production Studio
[zdroj: www.steinberg.net]

UR22 obsahuje dva vysoce oceňované mikrofonní předzesilovače D-PRE, nabízí hardwarový monitoring bez latence a funguje až do vzorkovací frekvence 192 kHz. Dostatečnou konektivitu zajišťují dva kombinované vstupy TRS/XLR, dva TRS výstupy, MIDI vstup a výstup a samostatný sluchátkový výstup. Na straně softwaru je tu Cubase Elements s nástroji HALion Sonic SE, Prologue a Groove Agent One, plus sada 44 efektových procesorů. WaveLab LE nabízí nástroje pro mastering libovolné nahrávky. S laskavým přispěním sE Electronic obsahuje UR22 Production Studio také kondenzátorový mikrofon Magneto, mikrofonní kabel a Isolation Pack, který se skládá z anti-vibračního držáku a integrovaného pop filtru.

Tato nabídka je k dispozici z internetového obchodu Steinberg a u všech prodejců Steinberg. Počet kusů je omezen, tak si pospěšte!
Comments