Novinky‎ > ‎

Beat Essentials

přidáno: 11. 2. 2016 10:31, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 13. 2. 2016 0:52 ]
Pokud vás zajímá britská hudba 60. let, pak se vám tohle určitě bude líbit. Firma Steinberg právě vydala rozšiřující balík pro Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4 s názvem Beat Essentials. Jedná se o jasnou zprávu z minulosti.

Základní vlastnosti
  • 10 Beat Styles pro sadu bicích Acoustic Agent, která je součástí Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.
  • Každý styl je k dispozici v podobě VST presetu a obsahuje speciální nastavení mixu.
  • Groovy pokrývají různá tempa, metra a způsob hry od základního frázování, až po komplexní synkopy.
  • Každý styl obsahuje hlavní část, předehry, dohry a přechody.
  • Nevyčerpatelný zdroj inspirace pro tvorbu bicích podkladů, který inspiruje k novým kompozicím a improvizacím.

Beat Essentials pro Groove Agent vám umožní přiblížit se zvuku a hudbě britského "beat" období, které je důležitým milníkem Rockové a Rock and Rollové historie. Skvělé rytmy, čisté 4/4 groovy, charakteristické přechody – Beat Essentials zachycuje rytmické dědictví jednoho z nejpopulárnějších hudebních žánrů všech dob, který byl ovlivněn počátky Rock and Rollu, Rhythm and Blues, Folkem a Country. 10 exkluzivně nahraných stylů pokrývá různá tempa a rytmy, které lze okamžitě spouštět přímo z padů s patterny. Vyberte si z řady obsažených předeher, hlavních částí, přechodů a doher a přímo z Groove Agent ovládejte komplexnost a intenzitu každého beatu. Vytvořte pro svou produkci s pomocí Beat Essentials pro Groove Agent pozoruhodný podklad bicích.

Kompatibilita
Beat Essentials je rozšiřujícím zvukovým balíkem Acoustic Agent, který je součástí Groove Agent 4 a Groove Agent SE 4.

Groove Agent 4 je k dispozici jako VST nástroj pro hostitelské aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU. Groove Agent SE je obsažen v Cubase Pro 8 (a 8.5), Cubase Artist 8 (a 8.5), Cubase Elements 8 a Nuendo 7 s rozšířením NEK. Groove Agent SE 4 obsažen v předchozích verzích Cubase není s Beat Essentials kompatibilní.


Comments