Novinky‎ > ‎

Analog House: Nový rozšiřující balík pro Retrologue 2

přidáno: 3. 8. 2016 13:24, autor: Martin Jirsák
Dnes vám s nadšením představujeme Analog House, naprosto novou zvukovou sadu (VST Sound Instrument Set) pro Retrologue 2. Pochlubit se může skvěle znějícími presety a je ideální pro jakoukoliv House produkci. Analog House využívá paletu parametrů, které jsou k dispozici ve virtuálně analogovém syntezátoru Retrologue 2.

Základní vlastnosti:
  • 150 pečlivě vybraných zvuků pro Retrologue 2.
  • Presety sólových zvuků, bas, zvukových ploch a zvukových efektů určených pro špičkovou produkci Tropical House, Deep House a Electro.
  • Presety využívají nový arpeggiátor a efekty naprogramované v Retrologue 2.
O Vandalism
Analog House byl vytvořen ve spolupráci s Vandalism, labelu z Polska, který se specializuje na syntezátorové zvuky, VSTi přednastavení a balíky zvukových vzorků pro producenty mnoha stylů EDM. Jejich zvukové sady jsou používány největšími hvězdami jako jsou Martin Garrix, Armin van Buuren, R3hab, KSHMR, Hardwell, Lost Frequencies, Tom Swoon a řada dalších. Nový zvukový obsah je výsledkem tvrdé práce zvukových designerů.

Kompatibilita
Analog House je rozšířujícím balíkem pro Retrologue 2.

Retrologue 2 lze zakoupit jako virtuální nástroj pro hostitelské aplikace kompatibilní s VST 3, VST 2 a AU. Retrologue 2 je obsažen v Cubase Pro 8.5, Cubase Artist 8.5 a Absolute 2.
Comments