Novinky‎ > ‎

Aktualizace Nuendo 6.5.35

přidáno: 20. 11. 2014 12:14, autor: Martin Jirsák
Firma Steinberg vydala aktualizaci Nuendo 6.5.35. Aktualizace zvukového postprodukčního softwarového řešení je k dispozici zdarma.

IOSONO PROXIMITY
[zdroj: www.steinberg.net]
Kromě rozsáhlé údržby AAF importu a exportu a přidání nových funkcí k AAF, nabízí aktualizace také podporu pro PROXIMITY, nejnovější surround technologii IOSONO/Barco pro zvukovou složku herního průmysl.

PROXIMITY
IOSONO PROXIMITY je nový technologický standard, který zvyšuje herní zážitek na další úroveň ralizmu. Díky přesunutí zvukových efektů a dialogů do vnitřního kruhu prostorového pole zajišťuje PROXIMITY vysoce přesnou lokaci zvuku v počítačové hře. Zvuky jsou bližší, s větší hloubkou, rozprostírají se po místnosti z jednotlivých reproduktorů, jsou všude okolo posluchače. Pro zvukové designery je PROXIMITY nový výkonný nástroj pro tvorbu skvělých zvukových efektů s minimálním úsilím. Díky integraci do Nuendo vklouzne PROXIMITY snadno do vašich stávajících pracovních postupů při zvukovém designu.

Plná integrace v Nuendo 6.5.35
Nuendo 6.5.35 poskytuje plnohodnotnou podporu technologie PROXIMITY pomocí aktualizace surround panneru Anymix Pro na verzi Anymix Pro PROXIMITY. Jakmile je Anymix Pro s  PROXIMITY v Nuendo použit, ukáže se centrm příkazů pro zvukovou herní produkci PROXIMITY, včetně nabídek PROXIMITY efektů a ovladačů.

Pro více informací navštivte www.iosono-sound.com/anymixproximity. Nové herní tituly budou žádat PROXIMITY. 
Comments