Novinky‎ > ‎

Aktualizace Dorico 2.2 rozšiřuje možnosti

přidáno: 11. 12. 2018 12:34, autor: Martin Jirsák
Pro majitele Dorico Pro 2 a Dorico Elements 2 je nyní zdarma ke stažení aktuaizace Dorico 2.2. Vzhledem k tomu, že se jedná o další zásadní aktualizaci, rozhodli jsme se pro vynechání slova "údržbová" (aktualizace). Aktualizace Dorico totiž neobsahují pouze předpokládaná vylepšení již tak velmi moderní aplikace, ale nabízí navíc opravdu mnoho nových funkcí.

Kromě řady vylepšní jako jsou rozšířené možnosti triol, nový dialog pro úpravu vzhledu hudebních symbolů a mnoho dalšího, obsahuje nyní Dorico 2 nyní řadu skvělých funkcí z oblasti MIDI, jako je například záznam MIDI v reálném čase, import/export tempo stopy z- a do MIDI souborů a přepracovaný engine pro přepis z MIDI. Díky tomu můžete MIDI nahrávat do Dorico v reálném čase a nebo je načítat z MIDI souboru a výsledná notace bude vždy čistá a úerfektní.

K dispozici je také řada nových funkcí pro jazz, pop, rock a další komerční muzikanty. Dorico nyní obsahuje jazzové artikulace a podporuje komplexní strukturu opakování částí včetně D.C., D.S., Coda a Fine.

Dorico Pro 2.2 je ke stažení zde.
Dorico Elements 2.2 je ke stažení zde.
Comments