Novinky‎ > ‎

Absolute 2

přidáno: 3. 9. 2015 14:37, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 9. 2015 13:19 ]
U prodejců Steinberg a z internetového obchodu Steinberg je nyní k dispozici druhá verze Absolute. Obsahuje deset nejlepších VST nástrojů Steinberg a kvalitní zvukový obsah. Absolute 2 nabízí nepřeberné množství možností pro hudební produkci a zvukový design.

Absolute 2 – výjimečná kvalita a prvotřídní obsah
Obsahuje to nejlepší z VST nástrojů Steinberg. Absolute 2 nabízí 5.500 presetů a téměř 60 GB prvotřídních zvuků; to nejlepší z VST technologie a moderního zvukového designu. Absolute 2 je perfektním nástrojem pro hudební producenty, skladatele a muzikanty všech stylů. Kombinuje výjimečnou kvalitu a prvotřídní obsah za fantastickou cenu.

Získejte absolutní výhodu

Absolute 2 – IntroductionZákladní vlastnosti v bodech
 • HALion 5 je výkonný inspirativní virtuální sampler a nástroj pro zvukový design, který je srdcem moderní zvukové tvorby a produkčního prostředí.
 • HALion Sonic 2 obsahuje nejnovější technologie samplování a syntéz, zvukovou knihovnu světové úrovně a inteligentní uživatelské prostředí, které vyniká ve studiu i na pódiu.
 • Groove Agent 4 kombinuje tři specializované nástroje pro tvorbu dynamických bicích, dancefloor beatů a perkusivních groovů téměř pro jakýkoliv hudební žánr.
 • The Grand 3 obsahuje pět prvotřídních modelů klavírů ohromující zvukové kvality, snímaných různými pozicemi mikrofonů a s řadou dalších pracovních nástrojů.
 • HALion Symphonic Orchestra vám nabízí kontrolu nad úžasně emotivním, silným, jemným i majestátním kompletním symfonickým orchestrem.
 • Padshop Pro představuje nový způsob granulárního zvukového designu. Připravte se na nadpozemské atmosféry a nekonečné efekty.
 • Retrologue nabízí zvuk old-schoolových analogových syntezátorů a je ideální pro tvorbu tučných a funky basových zvuků.
 • Hypnotic Dance je pokladnicí producentů elektronické hudby, kteří potřebují pevnou basovou linku, ostré sólové zvuky a krásně texturované plochy.
 • Triebwerk je volbou pro producenty klubové taneční hudby s gradujícími syntezátory, hlubokými sadami bicích a šílenými zpěvy.
 • Dark Planet nejlépe zapadne do scénické hudby a hudebních experimentů zahrnujících strašidelné zvuky, tříštící se smyčky a děsivé nástroje.
 • Zero Gravity je výjimečná rozšiřující zvuková sada pro Padshop Pro, která obsahuje 250 presetů a novou, plně obsazenou, SoftGrain Wave ROM.

Většina nástrojů obsažených v Absolute 2 je k dispozici ve zkušebních verzích, které jsou k dispozici zde.

Názory
Paul Haslinger: "Používám nástroje Steinberg ve veškeré své produkci. Zní skvěle, snadno se používají a pro zvukový design nabízejí úctyhodnou hloubku."
Pieter Schlosser: "Absolute se rychle stal základní součástí mého psaní a stále nacházím způsoby, jak vytvořit nové a zajímavé zvuky!"
Simon Stockhausen: "V mé knihovně jsou HALion 5 a Padshop těmi nejlepšími – pokud nejsou vůbec nejlépe znějícími granulárními enginy."

Minimální systémové požadavky
Mac OS X
Mac OS X 10.9/10.10
Hostitelská aplikace VST 3 nebo AU

Windows
Windows 7/Windows 8.x/Windows 10
Hostitelská aplikace VST 2.4 nebo VST 3

Společné
Intel nebo AMD dual core CPU
4 GB RAM
70 GB volného místa na pevném disku
USB-eLicenser (není součástí)
Připojení k internetu pro aktivaci, nastavení uživatelského účtu a registraci. Pro kompletní instalaci může být vyžadováno rozšiřující stažení některých souborů nebo aktualizací.
Comments