Novinky


Cubase 11

přidáno: 29. 11. 2020 2:49, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 29. 11. 2020 3:27 ]

Cubase 11 přichází s celou řadou vylepšení v oblasti pracovních postupů a výkonu, stejně jako i s novými způsoby k nalezení inspirace a vylepšení vaší produkce. Nezáleží na tom, jaké jsou vaše hudební cíle, Cubase 11 vám pomůže k jejich dosažení.Zjednodušené exporty
Ve většině DAW je export konkrétních částí a úseků projektu repetitivní a časově náročný úkol. Cubase tuto práci výrazně zrychluje, snižuje riziko chyb a nabízí mnohem větší pohodlí. Synchronizujte oblast exportu s oblastí výběru v projektu. Vytvářejte a vracejte se k přednastavením formátů exportu. Exportujte celou signálovou cestu, včetně efektů na master sběrnici. Cubase 11 vám dokonce umožňuje sloučit různá nastavení exportů na jedno místo a později vše vyexportovat najednou jako celek, zatímco si dáte kafe.
Cubase Pro

Sample. Rozdělit. Posunout. Klouzání
Sampler Track v Cubase 11 obsahuje řadu nových vlastsostí. Nový Slice režim rozdělí vaše smyčky tak, že je můžete okamžitě přehrávat pouze jediným kliknutím. K dispozici jsou nyní dvě globální LFO, díky kterým můžete zvuk rozpohybovat. S novými režimy kvality můžete jít buď cestou nejvyšší kvality a nebo vintage stylem. A pakje tu nový režim pro klouzavý přechod mezi tóny v režimu mono, který je skvělý pro basové linky ve stylu 808... a mnohem víc!
Cubase Pro, Artist, Elements


Váš osobní asistent tóninami
Scale Assistant je vynikajícím vylepšením ve vaší sadě nástrojů pro psaní hudby. V Key Editoru můžete zvolit tóninu, a pak už se jen držet v tónech dané tóniny, kvantizovat sólo a nebo živě hrát perfektně v ladění dané tóniny. Můžete změnit zobrazení tak, abyste viděli pouze tóny dané tńiny. Dokonce můžete nechat Scale ASsistant zanalyzovat vaše nahraná MIDI data a navrhnout z nich tu správnou tóninu. Už žádné výmluvy pro špatné tóny!
Cubase Pro, Artist, Elements

Skvělé křivky
Cubase 11 přináší obrovské vylepšení ve funkcích Key Editoru. Nyní můžete vytvářet křivky MIDI kontrolérů a Pitch Bendů. Úplně stejně, jako jste zvyklí z automatizačních křivek. Nastavte kroky Pitch Bendu a vždy budete perfektně ladit. Všechny vaše úpravy MIDI kontrolérů lze také běžně kopírovat do dalších MIDI stop. A MIDI noty lze nyní mazat jednoduše, dvojitým kliknutím myši.
Cubase Pro, Artist, Elements


Úžasně přesný Dynamic EQ
Je řada důvodů, proč pro lepší mix používat dynamický ekvalizér. S Frequency 2 navíc není důvod, proč jej nepoužívat. Každé z osmi pásem lze individuálně nastavit do dynamického režimu, čímž se filtr stane závislým na vstupním signálu. Míchejte přesně a dynamicky. A navíc, díky vícenásobné side-chain architektuře VST 3 standardu vám Cubase 11 umožňuje nastavit různé side-chain vstupy pro každé jedno pásmo.
Cubase Pro

Vylepšená synchronizace
Zástat v synchronu se změnami tempa nebo se značkami v projektu je nutné při psaní jakékoliv hudby. Cubase 11 vám s pomocí Global Tracks, které je nyní možné zobrazit v Key Editoru, zjednodušuje život. Nemusíte opouštět Key Editor, můžete jen rychle psát, skládat a být kretivní.
Cubase ProVylepšena EDM produkce se Squasher
Elektronická taneční hudba (Electronic dance music – EDM) potřebuje Squasher! Tento dynamický nástroj kombinuje a komprimuje až tři pásma, díky čemuž je super flexibilní. Použijte jej pro proříznutí melodie skrz mix dopředu, zkrocení agresivní basové linky nebo vylepšení jemného dozvuku. Squasher se používá neuvěřitelně jednoduše a zní fantasticky.
Cubase Pro, Artist, ElementsNovinky ve Score Editoru a nové fonty
Score Editor byl vylepšen řadou novinek. Nová záložka Properties vám nabízí okamžitý přístup k nastavení parametrů aktuálně vybraných objektů notace. A s Notation Editing Overlay můžete noty upravovat pohodlným způsobem stejně jako v Key Editoru. A je tsou tu i další vylepšení pracovních postupů ve Score Editoru, který nyní podporuje SMuFL fonty, díky čemuž do Cubase dostanete nádherné Dorico fonty Bravura a Petaluma.
Cubase Pro


Imager
Vícepásmový Imager je dalším skvělým nástrojem, který vám pomůže k lepšímu, čistšímu mixu. Zvukové stupy můžete umístit ve stereo poli nezávisle až ve čtyřech pásmech. To vám umožní rozšířit a nebo snižit stereo šíři vašeho zvuku. Nastavení zobrazení jednotlivých pásem vám pomůže získat naprosto skvělý stereo obraz.
Cubase Pro, Artist
Vizuální úpravy se SpectraLayers One
SpectraLayers One je kompaktní verzí uznávaného vizuálního zvukovéoh nástorje. SpectraLayers One vám umožní zobrazit a vyčistit zvuk s ohromujícími výsledky. Ale to není vše. Díky nejmodernějšímu enginu pro oddělování zdrojů nyní můžete oddělit vokál od jakéhokoliv zvuku. Ať už chcete remixovat váš oblíbený song a nebo vytvářet mash-upy, SpectraLayers One vám pomůže začít.
Cubase Pro, ArtistSuper SuperVision
SuperVision plně uživatelsky přizpůsobitelný multimeter pro analýzu zvuku v profesionální produkcu. Vybrat si můžete z řady různých modulů pro úroveň, spektrální analýzu, fázi a analýzu zvukové vlny. Vytvářet můžete své vlastní zobrazení a rozmístění modulů do až devíti slotů. To vám poskytne super přesný vizuální obraz vašeho zvuku.
Cubase Pro, ArtistNová inspirující sada samplů
Nechejte se inspirovat a hned začněte svou hudební produkci s šesti novými exkluzivními sadami zvukových vzorků a smyček v Cubase 11. Držitel Grammy Beat Butcha přispěl prskajícím balík hip hopového tepla. Hollywoodský zvukový designer Robert Dudzic přináší bylík Noir pro vizuální trailery, kde každý zvuk vypráví příběh. A Black Octopus Sound > dobře známý pro své zvukové vzorky v mnoha současných produkcích – přispívá čtyřmi exkluzivními sadami: Lo-fi hip hop, Dancefloor Tech House, Vocal lines a ’80s Synth Wave.
Cubase Pro, Artist, Elements
A ještě další novinky

Vylepšení v Cubase Artist a Elements
Cubase Artist a Cubase Elements získaly nějaká vylepšení od své největší od své největší sestřičky. Cubase Elements nyní podporuje side-chain. Ale Cubase Artist dostala skutečně úžasný dárek. Cubase Artist 11 zdědila VariAudio 3 a podporu ARA 2, ale také neomezený počet audio, MIDI a Instrument stop.

Variable DPI pro Windows 10
Cubase 11 nyní podporuje větší množství škálování ve Windows 10, jako jsou 125%, 150% a 250%. Dokonce i plug-iny, které nepodporují HiDPI lze nyní škálovat v závislosti na nastavení škálování ve Windows 10.
Cubase Pro, Artist, Elements

Maximální výkon na Macu
Na Macu jsme optimalizovali Cubase pro Metal, čímž získáte největší výkon z GPU vašeho Macu. Vyplatila se naše práce? Rozhodně! Cubase 11 je nejlepší Cubase na Macu.
Cubase Pro, Artist, Elements

Optimalizace výkonu
Dále jsme optimalizovali Cubase 11 pro obrovské vícestopé nahrávání, které vyžaduje velké zpracování dat v reálném čase, a to zejména optimalizacemi pro systémy s více než osmi jádry.
Cubase Pro, Artist, Elements

Vylepšené pracovní postpay a uživatelské rozhraní
Cubase 11 byla obdařena mnohými vylepšeními, která dramaticky zrychlí vaší práci. Jedná se například o linku značek, která se nyní zobrazuje skrz celé okno projektu. Vylepšen byl také nástroj Range Selection, ARA a mnoho dalšího.
Cubase Pro, Artist, Elements

Nová podpora multi side-chain
Cubase 11 nyní podporuje architekturu vícenásobných side-chain. Prvními plug-iny, které tuto architekturu podporují jsou Frequency 2 a Squasher.
Cubase Pro, Artist, Elements

Eucon integrace konzolí Avid
V Cubase 11 jsou nyní podporované nejnovější Avid konzole.
Cubase Pro

VST Connect SE 5
Náš oceňovaný nástroj pro vzdálený záznam nyní podporuje možnost změny velikosti okna a HiDPI. 
Cubase Pro

MultiTap Delay podporuje surround
Plug-in MultiTap Delay nyní podporuje surround zvuk až do rozměru 5.1.
Cubase Pro

Rozšíření Kingdom pro Padshop 2

přidáno: 9. 11. 2020 14:52, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:52 ]

Kingdom je nádherné zvukové rozšíření pro Padshop 2 vytvořené Garym Gibbonsem z Online Music Foundry. Obsahuje upravené stereo vzorky různých etických nástrojů jako jsou kalimby, taiko drums, čínské zvony a guzheng. Obsahuje 250 expresivních presetů, které vám okamžitě nabídnou skvělý výsledek.

Rozšíření Bewitcher pro Padshop 2

přidáno: 9. 11. 2020 14:48, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:48 ]

Bewitcher od Online Music Foundry pro Padshop 2  kombinuje akustické a re-syntetizované granulační zvuky. S 250 presety můžete skočit přímo do tohoto zvukového světa dechberoucích atmosfér, tajuplných ploch a strašidelných textur.

Je tady VST Connect Pro 5

přidáno: 9. 11. 2020 14:44, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:44 ]

VST Connect Pro je Name vícekanálové vzdálené řešení pro záznam pro uživatele Cubase a Nuendo, které vám umožní nahrávat muzikanty a zpěváky ve studiové kvalitě, ať už jsou kdekoliv.

A nyní jsme vydali VST Connect Pro 5! Pátá verze vám umožňuje stravovat video z video stopy Cubase nebo Nuendo. To muzikantům na druhé straně umožňuje hrát přesně na čas s videem. Jedná se o skvělé rozšíření stávajících funkcí VST Connect Pro.

Revolution-Cre8 pro HALion

přidáno: 9. 11. 2020 14:40, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:40 ]

Revolution-Cre8 od Sample Fuel je nejnovějším nástrojem pro HALion, který je nyní k dispozici z našeho internetového obchodu. Tento jedinečný nástroj opačných zvuků a frází, které jsou dlouhé až dva takty, přichází s 26 různými zvukovými zdroji, jako jsou smyčce a elektrická kytara. Obsahuje více než 540 presetů.

Kompatibilita s přicházejícími operačními systémy

přidáno: 9. 11. 2020 14:37, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:37 ]

Apple představil svůj nejnovější operační systém macOS Big Sur, version 11, který má být brzy k dispozici. To stejné platí pro Windows: Microsoft vydá Windows 10 20H2 v listopadu.

Stejně jako v minulých letech, nové aktualizace operačních systémů znamená, že je musíme otestovat se současnou generací produktů na obou platformách. Proto doporučujeme s aktualizací Vašeho macOS nebo Windows počkat, až bude k dispozici celá tabulka Steinberg kompatibilních produktů.

Pokud jste závislý na bezproblémovém chování našich produktů, žádáme vás o dodržení tohoto doporučení.

Údržbová aktualizace SpectraLayers 7.0.20

přidáno: 9. 11. 2020 14:32, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:33 ]

Od prvního vydání v srpnu se jedná již o druhou údržbovou aktualizaci SpectraLayers Pro a SpectraLayers Elements 7. Kromě opravy chyb a drobných problémů přichází verze 7.0.20 s řadou vylepšení a přidanými novými funkcemi.

Doporučujeme aktualizovat na tuto nejnovější verzi.

SpectraLayers 7.0.20 je ke stažení zde.

The Guitar Recording Kit pouze po omezenou dobu

přidáno: 9. 11. 2020 14:29, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 10. 11. 2020 12:54 ]

Nabízíme teď skvělý balík! K dispozici je pouze ve vybraných zemích a po omezenou dobu, The Guitar Recording Kit obsahuje Native plug-in Line 6 Helix, obnovené vintage a moderní zesilovače, kabinety, mikrofony a efekty. Spolu s naším dvoukanálovým USB zvukovým rozhraním UR22C, nejnovější verzí Cubase Artist, Cubasis LE, kytarovým kabelem a trsátkem je tento balík skvělou volbou pro začátečníky, kteří hrají na kytaru a chtějí svou hudbu nahrávat v nejvyšší kvalitě!

Knihovna 4Knob PopD Piano

přidáno: 9. 11. 2020 14:25, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 11. 2020 14:25 ]

Nejnovější přírůstek do našeho online obchodu: 4Knob PopD od SampleTekk nabízí obrovskou 5 GB zvukovou knihovnu koncertního křídla, které bylo nahráno s využitím exkluzivní kolekce vintage hardwaru s až 26 vrstvami hlasitosti. Tato vynikající knihovna pro HALion, která má jen 4 otočné ovladače vám umožní snadno a rychle doladit zvuk vašeho klavíru tak, aby vyhovoval přesně vašim potřebám.

Přidejte do svého arzenálu Dorico Pro a ušetřete 50%

přidáno: 7. 9. 2020 5:26, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 5:26 ]

Přidejte do svého arzenálu Dorico Pro a ušetřete 50% při crossgrade z Finale nebo Sibelius. Na Dorico Pro již přešli tisíce muzikantů. Zjistili, že se jedná plně funkční, výkonný a efektivní nástroj s nádhernou grafikou, díky kterému vám zůstane více času na muziku. Nevěříte? Poslechněte si jejich vlastní slova.

Výhody

Snadná výuka
Dorico Pro myself a funguje jinak než ostatní hudební software. Připravte se tedy na to, že budete potřebovat chvilku času na to, abyste se seznámili s vaším novým nástrojem. Ale kromě toho, že se budete učit rychle, vaše investice se také brzy začne vracet: Naučte se klávesové zkratky pro zadávání not, vyskakovací okna a možnosti a brzy budete pracovat rychleji, než dosud a dosáhnete lepších výsledků s menším úsilím. Díky tmou vám zbyde více času na vaší kreativní hudební tvorbu.

MusicXML import a export
Své stávající projekty Sibelius nebo Finale můžete okamžitě přenést do Dorico Pro s pomocí MusicXML. Také můžete pokračovat ve spolupráci se svými kolegy, kteří používají starší software. To vše díky exportu a importu MusicXML do/z Dorico Pro. Už ve výchozím nastavení vypadá v Dorico hudba nádherně. Takže po načtení MusicXML okamžitě uvidíte, že vaše hudba je rozmístěna už ve výchozím nastavení mnohem lépe a čitelněji, a to i v porovnání s tím, když jste v jiné aplikaci strávili hodiny a hodiny úpravami.

Žádné předplatné
Na rozdíl od Sibelius, Dorico Pro je k dispozici bez předplatného. Nemusíte se zavazovat k pravidelné měsíční nebo roční platbě jen proto, abyste mohli software používat, bez jakékoliv garance, jaká vylepšení byste mohli za své peníze skutečně získat. S Dorico Pro to máte pod kontrolou: vaše licence dané verze je skutečně vaše navždy. A můžete si vybrat, kdy budete chtít aktualizovat na vyšší verzi.

Výška noty před její délkou
Pokud jste roky používali Finale, je možné, že budete mít metodu Speedy Entry pro zadávání nejdříve výšky tónu a teprve potom délky, zarytou pod kůži. A jiný způsob zadávání hudby vám prostě nebude dávat smysl. Právě proto jsme tento způsob zadávání not také přidali do Dorico Pro. Přechod na Dorico tak pro vás bude mnohem jednodušší a zadávání not je tak efektivní, jak jen může být. I když jste Speedy Entry nikdy nepoužívali, můžete si užít improvizace a zkoušení nápadů s vaší MIDI klaviaturou ještě předtím, než noty skutečně vložíte. A plynule můžete přecházet od jednoho režimu zadávání not k dalšímu pomocí jedné klávesy.

Jedinečné funkce
Dorico Pro je se svými desítkami jedinečných funkcí, které starší aplikace dnes nemají a jistě nebudou mít ani v budoucnu, nejinovativnějším hudebním rotačním softwarem pro počítače. Automatické zkušení notace pro dirigenty, DTP rozvrstvení na stránce, integrované MIDI editory, nejlepší podpora virtuálních nástrojů dalších výrobců a zvuková knihovna, podpora vícero kusů v jediném projektu, flexibilita, otevřené metrum a mnoho dalšího. Díky těmto nástrojům můžete své hudební pnutí vyjádřit přímo, bez okolků.

Živá komunita
S Dorico Pro nejen zone e používáte nejmodernější hudební dotační software pro počítače, ale také se stáváte součástí komunity profesionálních kolegů, s přímým přístupem k lidem, kteří samotný software přímo vytváří. Členové vývojového týmu Dorico jsou denně aktivní na online uživatelském fóru, odpovídají na otázky a poslouchají vaše nápady a návrhy do budoucnosti. Pokud máte otázku nebo problém, můžete očekávat také odpověď přímo od komunity a nebo členů vývojového týmu v řádech několika hodin. Investujeme do úspěchu každého uživatele Dorico a je to vidět.

1-10 of 440