Novinky


Přidejte do svého arzenálu Dorico Pro a ušetřete 50%

přidáno: 7. 9. 2020 5:26, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 5:26 ]

Přidejte do svého arzenálu Dorico Pro a ušetřete 50% při crossgrade z Finale nebo Sibelius. Na Dorico Pro již přešli tisíce muzikantů. Zjistili, že se jedná plně funkční, výkonný a efektivní nástroj s nádhernou grafikou, díky kterému vám zůstane více času na muziku. Nevěříte? Poslechněte si jejich vlastní slova.

Výhody

Snadná výuka
Dorico Pro myself a funguje jinak než ostatní hudební software. Připravte se tedy na to, že budete potřebovat chvilku času na to, abyste se seznámili s vaším novým nástrojem. Ale kromě toho, že se budete učit rychle, vaše investice se také brzy začne vracet: Naučte se klávesové zkratky pro zadávání not, vyskakovací okna a možnosti a brzy budete pracovat rychleji, než dosud a dosáhnete lepších výsledků s menším úsilím. Díky tmou vám zbyde více času na vaší kreativní hudební tvorbu.

MusicXML import a export
Své stávající projekty Sibelius nebo Finale můžete okamžitě přenést do Dorico Pro s pomocí MusicXML. Také můžete pokračovat ve spolupráci se svými kolegy, kteří používají starší software. To vše díky exportu a importu MusicXML do/z Dorico Pro. Už ve výchozím nastavení vypadá v Dorico hudba nádherně. Takže po načtení MusicXML okamžitě uvidíte, že vaše hudba je rozmístěna už ve výchozím nastavení mnohem lépe a čitelněji, a to i v porovnání s tím, když jste v jiné aplikaci strávili hodiny a hodiny úpravami.

Žádné předplatné
Na rozdíl od Sibelius, Dorico Pro je k dispozici bez předplatného. Nemusíte se zavazovat k pravidelné měsíční nebo roční platbě jen proto, abyste mohli software používat, bez jakékoliv garance, jaká vylepšení byste mohli za své peníze skutečně získat. S Dorico Pro to máte pod kontrolou: vaše licence dané verze je skutečně vaše navždy. A můžete si vybrat, kdy budete chtít aktualizovat na vyšší verzi.

Výška noty před její délkou
Pokud jste roky používali Finale, je možné, že budete mít metodu Speedy Entry pro zadávání nejdříve výšky tónu a teprve potom délky, zarytou pod kůži. A jiný způsob zadávání hudby vám prostě nebude dávat smysl. Právě proto jsme tento způsob zadávání not také přidali do Dorico Pro. Přechod na Dorico tak pro vás bude mnohem jednodušší a zadávání not je tak efektivní, jak jen může být. I když jste Speedy Entry nikdy nepoužívali, můžete si užít improvizace a zkoušení nápadů s vaší MIDI klaviaturou ještě předtím, než noty skutečně vložíte. A plynule můžete přecházet od jednoho režimu zadávání not k dalšímu pomocí jedné klávesy.

Jedinečné funkce
Dorico Pro je se svými desítkami jedinečných funkcí, které starší aplikace dnes nemají a jistě nebudou mít ani v budoucnu, nejinovativnějším hudebním rotačním softwarem pro počítače. Automatické zkušení notace pro dirigenty, DTP rozvrstvení na stránce, integrované MIDI editory, nejlepší podpora virtuálních nástrojů dalších výrobců a zvuková knihovna, podpora vícero kusů v jediném projektu, flexibilita, otevřené metrum a mnoho dalšího. Díky těmto nástrojům můžete své hudební pnutí vyjádřit přímo, bez okolků.

Živá komunita
S Dorico Pro nejen zone e používáte nejmodernější hudební dotační software pro počítače, ale také se stáváte součástí komunity profesionálních kolegů, s přímým přístupem k lidem, kteří samotný software přímo vytváří. Členové vývojového týmu Dorico jsou denně aktivní na online uživatelském fóru, odpovídají na otázky a poslouchají vaše nápady a návrhy do budoucnosti. Pokud máte otázku nebo problém, můžete očekávat také odpověď přímo od komunity a nebo členů vývojového týmu v řádech několika hodin. Investujeme do úspěchu každého uživatele Dorico a je to vidět.

Zkušební verze SpectraLayers 7

přidáno: 7. 9. 2020 4:39, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:41 ]

Minulý měsíc jsme oznámili sednou verzi SpectraLayers, která se zaměřila na vylepšení svých výkonných nástrojů přidáním automatického zpracování s pomocí nových algoritmů umělé inteligence.

Dnes oznamujeme vydání zkušební verze SpectraLayers 7. Nyní to můžete s tímto výkonným zvukovým editorem roztočit na 30 dní! Jedná se o skvělý nástroj pro hudební produkci, post-produkci, zvukový design, mastering a restaurování zvuku.

Cubasis 3.1.2 a sleva

přidáno: 7. 9. 2020 4:35, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:36 ]

Z App Store a Google Play Store je nyní k dispozici další aktualizace Cubasis 3. Verze 3.1.2 obsahuje opravy a vylepšení pro iOS a Android verze Cubasis 3, stejně jako Cubasis LE pro iOS.

Novinkou na stole je také zkušební verze Cubasis LE pro Android!

Nezapomeňte také na naší letní slevu. Do 14.9.2020 je cena Cubasis a objednávek ve vestavěném obchodě snížena.

Immerse zvuk s VST AmbiDecoder

přidáno: 7. 9. 2020 4:31, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:31 ]

Immerse zvuk s VST AmbiDecoder je osobní řešení prostorového zvuku s využitím umělé inteligence vyvinuté společností Embody. Díky vygenerování vašehojedinečného Head Related Transfer Function (HRTF), které se provede dřív než za jednu minutu, vám díky převodu z ambisonic na binaurální zvuk konečně umožňuje slyšet jasné oddělení každého zvukového objektu v prostoru a vylepšit zvukovou kvalitu ve sluchátkách.

Aktualizace SpectraLayers 7.0.10

přidáno: 7. 9. 2020 4:24, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:24 ]

Před pouhými pár dny jsme představili SpcetraLayers 7 s množstvím nových vlastností, funkcí a vylepšeními. S potěšením oznamujeme vydání první údržbové aktualizace, která řeší problémy s kompatibilitou některých VST 3 plug-inů a zároveň vylepšuje stabilitu aplikace v ARA režimu. Všem uživatelům SpectraLayers Pro 7 SpectraLayers Elements 7 doporučujeme stažení a instalaci této aktualizace.

Nové TOOLS pro AXR4T a AXR4U pro Mac a Windows

přidáno: 7. 9. 2020 4:21, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:22 ]

K dispozici je nová verze TOOLS pro Mac a Windows pro naše zvuková rozhraní AXR4. Aktualizace obsahuje:
  • TOOLS pro AXR4T pro macOS verze 1.2.1
  • TOOLS pro AXR4U pro macOS verze 1.2.1
  • TOOLS pro AXR4T pro Windows verze 1.2.1
  • TOOLS pro AXR4U pro Windows verze 1.2.1

Aktualizace řeší problém s nesprávným zobrazováním parametrů mezi Cubase a dspMixFx AXR, stejně jako problém s výkonem, kde mohlo dojít ke zpomalení při současném použití Cubase a HALion.

TOOLS pro AX4 verze 1.2.1 jsou k dispozici zde.

Je tady SpectraLayers 7

přidáno: 7. 9. 2020 4:18, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:18 ]

S potěšením oznamujeme vydání SpectraLayers 7 a SpectraLayers Elements 7. Tato nová verze našeho moderního spektrálního editačního softwaru nyní obsahuje řadu výkonných funkcí, které byly rozšířeny o umělou inteligenci. Jsou jimi například možnost rozmixování, oprava zvuku a editací, odšumění zpěvu a mnohé další. Nově je také vylepšena správa vrstev ARA 2, stejně jako podpora VST 3 plug-inu.

Aktualizace VST 3.7 SDK

přidáno: 7. 9. 2020 4:14, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:14 ]

Vydali jsme aktualizaci SDK pro VST 3.7, která rozšiřuje možnosti SDK rozhraní s novými úrovněmi integrace mezi VST 3 hostitelem a plug-iny, včetně nového VST 3 Project Generator. Vylepšili jsme také dokumentaci, přidali podporu pro MIDI 2.0 a vývoj plug-inů kompatibilních s novými čipy Apple Silicon postavených na ARM.

Loop Sets od Image Sounds

přidáno: 7. 9. 2020 4:08, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:08 ]

Novinka v našem internetovém obchodě: Image Sounds přichází se sedmi novými sadami sadami, které vaší produkci dodají nové příchutě. Najdete zde smyčky a různé strunné nástroje jako jsou Pedal Steel Guitar, Funky Guitar, Mandolin, Resonator Guitar a Saz aka bağlama, ale je tu také trombón a harmonika.

Aktualizace Dorico 3.5.10

přidáno: 7. 9. 2020 4:04, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 7. 9. 2020 4:04 ]

S potěšením oznamujeme vydání první údržbové aktualizace pro Dorico 3.5, Dorico Elements 3.5 a Dorico SE 3.5. Tato aktualizace se zaměřuje na výkon a stabilitu aplikace, včetně více než 130 oprav chyb. Ale je zde také řada vylepšení vlastností, které byly do Dorico 3.5 přidány.

Tato aktualizace je doporučena všem uživatelům Dorico 3.5 a je ke stažení ze Steinberg Download Assistant nebo webových stránek Steinberg.

Aktualizace Dorico 3.5.10 je ke stažení zde.

1-10 of 431