Novinky


Letní výprodej prodloužen

přidáno: 9. 7. 2019 15:12, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 7. 2019 15:13 ]

Rozšiřte svůj hudební horizont s našimi 50% letními slevamiRozšiřte svůj hudební horizont a výzamně ušetřte na rozšířeních Groove Agent, Retrologue a Padshop.

Nasty letní výprodej vám přináší bohatství nových beatů, groovů a perkusních zvuků, granulárních syntezátorů, klasických tučných analogových synťáků a basů s neuvěřitelnou 50% slevou. Stejně jako dech chladného letního vánku, nechejte inspiraci a nové nápady na Groove Agent, Retrologue a Pashop a jejich zvukových a dalších rozšáření.

Využijte této skvělé nabídky zadáním kódu SUMMEREXPANSION v internetovém obchodě Steinberg. Ale pospěšte si, nabídka je platná pouze od 8.7. do 22.7.2019.

Seznam rozěíření, kterých se sleva týká a vstup do obchodu, najdete zde.

Novinka: SpectraLayers Pro 6

přidáno: 5. 7. 2019 10:26, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 7. 2019 10:27 ]

Rádi bychom vám představili našeho nejnovějšího člena rodiny: SpectraLayera Pro 6! Tento software vám umožňuje upravovat zvuk inovativním způsobem. Umožní vám vidět a měnit zvuk ve spektru – ve 2D a 3D.

Marketingový manner Steinberg, Luis Dongo řekl: "Moc nás těší přivítat SpectraLayers v portfoliu našich produktů. SpectraLayers výborně dopoňuje další produkty Steinberg a díky ARA jej lze integrovat do Cubase a Nuendo. To uživatelům umožňuje ponořit se hlouběji do svých zvukových souborů a upravovat je ve spektrálním režimu, aniž by museli své DAW opouštět. A navíc funguje i s WaveLab a HALion. Se SpectraLayers vám nyní můžeme nabídnout jakýkoliv nástroj, abyste z jakéhokoliv zvukového signálu dostali co nejvíc!"

Nové vlastnosti
 • Podpora ARA 2
 • Viditelné masks fadeů
 • Moderní engine výběru
 • Nový nástroj Move
 • Přepracované uživatelské rozhraní
 • Integrate externího editoru

Plná verze SpectraLayers Pro 6 je ke stažení z internetového obchodu Steinberg a k dispozici jsou i různé updaty a upgrady z předešlých verzí.

Nuendo 10.1 je tady

přidáno: 28. 6. 2019 14:55, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 7. 2019 10:28 ]

Právě bylo vydáno Nuendo 10.1. Obsahuje přidání nových vlastností a vylepšení. Nuendo nyní podporuje specifikaci ARA 2 pro rozšířenou integraci ARA plug-inů. Uvnitř editoru DAW nabízí přístup ke všem editačním funkcím příslušného plug-inu. Navíc je to Cue Sheet Export plus dvě přidaná vylepšení pracovních postupů pro Split Channel a Phase Inverse. Nezapomeňme na to, že oprveno bylo kolem 40 chyb v různých oblastech aplikace.

Nuendo 10.1 je ke stažení zde.

Údržbová aktualizace Cubase 10.0.30

přidáno: 28. 6. 2019 14:51, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 7. 2019 10:29 ]

K dispozici je nová aktualizace a hlavním titulkem je podpora ARA! 10.0.30 do Cubase přináší kompatibilitu s ARA 2 pro skvělou integraci všech nejdůležitějších Ara plug-inů. A pokud by nestačilo už jen to, tato aktualizace "tečka, tečka" obsahuje více než 40 oprav a drobných vylepšení pracovních postupů.

Ke stažení zde.

Cubasis 2.8 je venku

přidáno: 28. 6. 2019 14:47, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 7. 2019 10:29 ]

V App Store je nyní k dispozici Cubasis 2.8! Tato nejnovější verze, která je zdarma pro všechny majitele Cubasis 2, aktualizuje své Classic Machines, které jsou součástí vestavěného obchodu a přidává dva nové bicí moduly plus MIDI groovy, které skvěle doplňují sadu vintage rytmerů. V okně Arranger a MIDI editoru je k dispozici podpora plné mřížky. Spolu s vylepšenou prací se soubory AudioShare a přepracovanou funkcí Freeze je rychlejší práce zaručena. Nový poznámkový blok uživatelům umožňuje psát v Cubasis texty a nebo další textové informace přímo ke stopě a nebo celému songu.

Ale počkat, je toho ještě víc! Až do 3. července je k dispozici letní slevová akce Cubasis. Získáte 50% slevu na Cubasis 2 a všechny objednávky v rámci vestavěného obchodu, jako je balík plug-inů Waves, FX balíky, Classic Machines a další.

Zilhouette Strings k dispozici

přidáno: 28. 6. 2019 14:36, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 7. 2019 10:29 ]

V rámci partnerského programu HALion nyní v našem internetovém obchodě Steinberg nabízíme Zilhouette Strings od Cinematique Instruments.

Zilhouette Strings je nádherná kolekce strunných nástrojů, obsahující sedm houslí, dvě violy, sedm violončel, a dva kontrabasy. A obsahuje tři různé artikulace.

Ovladače Windows pro AXR4

přidáno: 28. 6. 2019 14:32, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 5. 7. 2019 10:29 ]

Když jsme v lednu představili AXR4 s Thunderbolt 2, zvedla se na výstavě NAMM v LA pěkná vlna zájmu. Nevýhodou však byla kompatibilita pouze se systémy macOS. Od té chvíle jsme pracovali na vývoji ovladače pro Windows. A nyní s potěšením říkáme: Je to tady!

ACR4 nine podpore jak Windows tak macOS a většina z nás si tak může užít výhody tohoto nového zvukového rozhraní, které nabízí 32-bit integer rozlišení s maximální vzorkovací frekvencí 384 kHz, čtyři hybridní mikrofonní předzesilovače studiové kvality (s emulací RND Silk), Yamaha DSP efekty a mnohé další.

Oslava 30 let Cubase: 50% sleva

přidáno: 10. 5. 2019 13:51, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 10. 5. 2019 13:52 ]

Poprvé byla vydána v roce 1989, Cubase letos slaví 30 s ještě výkonnějšími a zároveň jednoduššími nástroji, než kdykoliv dříve. Pochopitelně, že to chceme oslavit. A proto pro vás máme na jeden měsíc speciální nabídku. Od nynějška až do 3.6.2019 nabízíme Cubase 10 za poloviční ceny.

Slevy jsou k dispozici jak v internetovém obchodě Steinberg, tak u místních prodejců. Neváhejte a získejte Cubase 10 za nejnižší možnou cenu ještě dnes!

Hned od prvního dne umožňovala Cubase muzikantům na celém světě plnit si své sny, užívat si svou vášeň a dělat to, co je bavé: měnit nápady v realitu, melodie a akordy ve skladby a písně a projekty v hudbu – Cubase byla toho všeho vždy srdcem. A naší vášní je od roku 1989 sequencing, protože hudební produkce je naším životem.

K dispozici jsou plné verze:
 • Cubase Pro 10
 • Cubase Artist 10
 • Cubase Elements 10

Ale také speciální Crossgrade na Cubase Pro 10 z Ableton Live Standard/Suite, Logic Pro, Cakewalk Sonar Platinum/Professional, Digital Performer, FL Studio Signature/Producer, Pro Tools/Pro Tools HD, Reason (od verze 6) a Studio One Professional.

Updaty a Upgrady na všechny 3 deriváty Cubase Pro/Aftist/Elements 10. Součástí promo akce nejsou EDU licence.

Párty jako v roce 1989
Přizvali jsme několik vášnivých uživatelů Cubase napříč internetem, aby nám řekl svůj příběh s Cubase, anekdoty a nejlepší vzpomínky.
DDP přehrávač zdarma

přidáno: 10. 5. 2019 13:12, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 10. 5. 2019 13:12 ]

DDP Player byl dříve k dispozici exkluzivně ve WaveLab Pro. Nyní je ale k dispozici zdarma všem uživatelům WaveLab.

Pro masteringového inženýra je DDP přehrávač velmi užitečným pomocníkem, který mu nabízí kontrolu nad DDP obrazem masteru vašeho CD ještě před tím, než jej odešle do lisu.

DDP Player je ke stažení zde.

Nuendo 10 k dispozici

přidáno: 26. 4. 2019 13:58, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 26. 4. 2019 13:58 ]

Poprvé se Nuendo 10 představilo tento rok na Game Developer Conference (GDC) v březnu. Nejnovější iterace midální produkční pracovní stanice firmy Steinberg, je nyní k dispozici u místních prodejců nebo z internetového obchodu Steinberg. Kombinuje prvotřídní zvukové funkce s téměř nekonečným množstvím moderních editačních nástrojů. Nuendo 10 obsahuje řadu pozoruhodných nových vlastností a inteligentní vylepšení pracovních postupů.

Pokud jste aktivovali Nuendo 8 nebo starší verzi Nuendo v období do 13.3.2019, máte nárok na aktualizaci licence na Nuendo 10 zdarma v rámci tzv. Grace Period.

Novinky Nuendo 10
 • Field Recorder Audio Impor pro vyhledávání a porovnávání zvukových záznamů z placu se vybranými událostmi projektu.
 • Podpora ADM Import včetně nedotčených automatizačních dat objektů pro pozdější mix a nebo editaci.
 • Video Cut Detection pro analýzu video souborů a nalezení střihů s možností přidání značek v místě každého jednoho obrazového střihu.
 • Dopplerův efekt pro simulaci pohybu, vzdálenosti a vnímání zvuku v okamžiku, kdy míjí posluchače.
 • VoiceDesigner pro úpravu hlasu vytváření hlasů a zvukových efektů z jiného světa inovativními způsoby.
 • Video rendering pro export video souboru a nebo části projektu včetně zvuku a obrazu (k dispozici bude později v údržbové aktualizaci).
 • Cue Sheet Export pro tvorbu sestav všech použitých hudebních děl nebo všech VO klipů vypravěče (k dispozici bude později v údržbové aktualizaci).
 • Podpora system dearVR pro tvorbu a mix zvukového obsahu Immersive 3D přímo v prostředí VR.
 • Hudební dunkce včetně VariAudio 3, Distroyer efektu, MixConsole Snapshot, Groove Agent SE 5 a řada dalšího zvukového obsahu,
 • Vylepšené pracovní postupy a výkon, včetně podpory ARA (k dispozici bude později v údržbové aktualizaci), nových funkcí pro Direct Offline Processing, nových režimů pro AmbiDecoder, Audio Alignment panel, podpora High-DPI, přepracovaného GUI Channel Strip a řada dalšího

1-10 of 345