Novinky


Elements kolekce #zustatdoma

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Pro nás všechny se jedná o čas zkoušky; většina zůstává doma, aby se zabránilo šíření COVID-19. A protože se můžete cítit mezi svými čtyřmi zdmi být omezováni, mysleli jsme si, že byste z dané situace mohli získat to nejlepší a vytvořit nějakou hudbu, upravit zvukovou nahrávku, připravit notační part a pohrát si s virtuálními nástroji. To je důvod, proč jsme dali dohromady kolekci speciálních licencí pro Cubase Elements, Dorico Elements, Wave"ab Elements a Absolute Collection. Nazýváme to #StayHome Elements Collection (#Elements kolekce zustatdoma), která je k dispozici zdarma na 60dní.

Tato nabídka je k dispozici od 2.4. do 15.5.2020 a během ní můžete stáhnout #StayHome Elements Collection.

Pro obdržení aktivačního kódu se přihlaste a nebo si vytvořte Steinberg ID.

Speciální nabídka: Upgradujte MR816 na AXR4

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Jsme si jisti, že mate sué zvukové zařízení MR816 rádi. Ale co kdybyste mohli upgradovat na úplně novou AXR4 se zajímavou slevou?

Od nynějška do 31.12.2020 můžete získat velkou slevu na objednávku nových zvukových rozhraní AXR4U nebo AXR4T*, pokud svému prodejci předložíte dostatečný důkaz o vlastnictví MR816.

Jak to funguje?
Abyste měli na slevu nárok, předložte prosím přesvědčivý důkaz o vlastnictví zvukového rozhraní MR svému prodejci.**

Poté, co bude sleva uznána, dostanete slevu 250€ za MR816 CSX nebo 200€ za MR816 X, pokud si zakoupíte AXR4U nebo AXR4T.***

* Slevu lze použít pouze na objednávku jednoho kusu AXR4 v souvislosti s vlastnictvím jednoho rozhraní MR816 CSX nebo MR816 X.

** To může být fotografie vašeho zvukového rozhraní a hlavně Serial Number daného zařízení. Můžete prodejci také ukázat zvukové rozhraní samotné a prodejce se postará o fotodokumentaci, hlavně Seraial Number. Prodejce pak vyplní formulář s žádostí a zašle ji k vyřízení do Steinberg.

*** Slevu na AXR4 lze použít pouze jednou a pro jedno zvukové rozhraní MR. Vaše zvukové rozhraní vám zůstává dále ve vlastnictví.

Aktualizace VST Connect 4.0.40

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Vydali jsme údržbovou aktualizaci VST Connect Pro, VST Connect SE a VST Connect Performer. VST Connect 4.0.40 řeší problem se stability a připojením a vylepšuje výkon v Cubase 10.5 a Nuendo 10. Proto doporučujeme všem majitelům VST Connect 4, aby stáhli a nainstalovali tuto aktualizaci co nejdříve.

Vezměte prosím na vědomí, že iOS verze VST Connect Performer bude také brzy aktualizována a nabídne kompatibilitu d touto verzí. Do té doby nebude VST Connect Performer pro iOS spolupracovat s VST Connect 4.0.40.

Speciální nabídka a aktualizace Cubasis 3.0.2

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

K dispozici je nyní Cubasis 3.0.2. Obsahuje podporu pro Apple Pencil, aktualizaci MiniSampler a mnoho dalšího. Kromě této aktualizace pro majitele Cubasis 3 s potěšením oznamujeme také vydání LE verze Cubasis 3 a navíc další údržbovou aktualizaci pro Cubasis LE 2 s řadou oprav napříč celou aplikací.

A to ještě není vše. Znovu tady máme jarní nabídku Cubasis! Získejte 30% slevu na Cubasis a 50% slevu na všechny objednávky ve vestavěném obchodě. Tato speciální nabídka trvá do 8.4.2020.

Údržbová aktualizace Cubase 10.0.60

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Cubase 10 dostala další údržbovou aktualizaci (poslední údržbová aktualizace pro verzi 10.0). Cubase 10.0.60 opravuje řadu drobných chyb a nabízí vylepšení v různých oblastech softwaru. Doporučujeme všem majitelům CUbase 10.0.x stáhnout a nainstalovat tuto poslední údržbovou aktualizaci.

Údržbová aktualizace Nuendo 10.2.20

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Vydali jsme naší nejnovější údržbovou aktualizaci Pro Nuendo 10. Verze 10.0.20, nejen že obsahuje více než 30 oprav napříč celou aplikací, ale přidává také možnost Event Opacity (průhlednost události), novou funkci, která nahrazuje staroý Transparet Mode (režim průhlednosti).

Nuendo 10.0.20 je ke stažení zde.

Údržbová aktualizace WaveLab 10.0.30

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Právě jsme vydali další údržbovou aktualizaci pro WaveLab 10. Obsahuje řadu oprav a vylepšení v oblasti výkonu, ale i vlastností pro úpravy zvuku a nastering. Doporučujeme všem majitelům WaveLab 10 údržbovou aktualizaci stíhnout a nainstalovat.

WaveLab 10.0.30 je ke stažení zde.

Vyjádření Steinberg k COVID-19

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Vzhledem k současným událostem okolo Corona viru bychom vás rádi informovali o současné situaci ve Steinerg.

Především je zabezoečeno zdraví všech našich kolegů a zaměstnanců a je to naší nejvyšší prioritou. Všem zaměstnancům, kteří mohou pracovat z domova, jsme to plně doporučili a platí to pro všechna místa ve firmě.

Naši kolegové tuto nabídku naprosto přijali a vedení společnosti se postaralo o to, aby byly zavedeny potřebné technické infrastruktury a požadavky pro práci z domova.

Jsme přesvědčení, že navzdory zcela nové situaci zůstaneme plně funkční. Přeto bychom vás chtěli požádat o pochopení, pokud by v nějakých oblastech došlo ke zpoždění. Je možné, že některé ohlášené aktualizace nebo produkty budou zpožděny oproti původnímu plánu, nebo se může jednat o trochu delěí odezvu technické podpory. Ujišťujeme vás ale, že děláme vše pro to, abychom veškeré zpoždění minimalizovali.

Děkujeme za pochopení a zůstaňte zdraví!

TGuitar pro HALion

přidáno: , autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno ]

Jsme rádi, že v partnerství s Acoustic Samples můžeme vydat nádherný nástroj TGuitar pro HALion. Společnost Acoustic Samples je velice dobře známá pro své samply UVI a modelování nástrojů a na TGuitar udělali nádhernou práci. Obsahuje rozpoznávání akordů, jakož i engine pro drnkání od Acoustic Samples.

Syntezátor SIMPLE os Chris St’Aubyn

přidáno: 9. 3. 2020 15:57, autor: Martin Jirsák   [ aktualizováno 9. 3. 2020 15:57 ]

V našem internetovém obchodě je nově k dispozivi syntezátor Simpe, který byl vytvořen hudebním producentem a zvukovým mistrem Chris St’Aubyn. Okamžitě nabízí skvělé výsledky. Simple obsahuje 600 přednastavení, dva oscilátory s dalšími parametry a funguje v jakémkoliv DAW s podporou VST 3, AU a AAX.

1-10 of 404